هیچ امتیاز پاداش برای این محصول وجود ندارد.

ظرفشویی بوش SMS58N62ME

سری 6  ساخت کشور آلمان
این مدل دارای برچسب مصرف انرژی ++A بوده و میزان ظرفیت این دستگاه 13 نفر می‌باشد.

این ماشین ظرفشویی یکی دیگر از پر کاربردترین محصولات ارائه شده توسط کمپانی بوش می‌باشد. این دستگاه سطح مناسبی از کیفیت همراه با میزان مصرف انرژی پایین را برای شما به ارمغان می‌آورد، شما می‌توانید به راحتی از انواع برنامه‌های نصب شده بر روی این ظرفشویی استفاده نمایید و برای شستن انواع ظروف این برنامه‌ها را بر روی سیستم اجرا نمایید. به علاوه برای شرایط مختلف نیز در این دستگاه ویژگی‌های مختلفی تعبیه شده است.

برای اطلاع از آخرین موجودی با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.

Give a Name

توقف تولید

افزودن به لیست دلخواه

لوازم جانبی پیشنهادی برای این محصول


مشخصات کلی

برند بوش
کشور سازنده آلمان
رنگ سفید
مصرف انرژی ++A

گنجایش و ابعاد

طول 60 سانتی‌متر
عرض 60 سانتی‌متر
ارتفاع 85 سانتی‌متر
وزن 51 کیلوگرم
ظرفیت 12+1 نفره

مشخصات فنی

میزان آب مصرفی 6 لیتر
نصف شوی
سنسور آب
تعداد سبد 3 سبد
خشک کن اضافی
برنامه ویژه 3 برنامه ویژه
برنامه شستشو 5 برنامه شستشو
زئولیت

سایر مشخصات محصول

سایر مشخصات قفل کودک - شروع با تاخیر 1 الی 24 ساعته - صفحه نمایش LED - شستشوی براق و خشک - شستشوی بهداشتی - دارای سرعت متغییر - شستشوی قوی - Active Water - شستشوی خودکار - شستشوی اقتصادی - شستشوی توربو - شستشوی اولیه - Aqua Stop - Aqua Sensor

بوش
آلمان
سفید
60 سانتی‌متر
60 سانتی‌متر
85 سانتی‌متر
51 کیلوگرم
12+1 نفره
++A
6 لیتر
3 سبد
3 برنامه ویژه
5 برنامه شستشو
قفل کودک - شروع با تاخیر 1 الی 24 ساعته - صفحه نمایش LED - شستشوی براق و خشک - شستشوی بهداشتی - دارای سرعت متغییر - شستشوی قوی - Active Water - شستشوی خودکار - شستشوی اقتصادی - شستشوی توربو - شستشوی اولیه - Aqua Stop - Aqua Sensor

  • قفسه‌های ظرفشویی Shelves
    قفسه‌های تعبیه شده برای این ظرف شویی سه عدد می‌باشد و علاوه بر این فضای مورد نیاز شما را برای چیدن هر نوع ظرفی را فراهم می‌کنند. این امکان را نیز برای شما ایجاد می‌نماید که شما بتوانید ظرف‌هایتان را به صورت مرتب و سازماندهی شده در داخل ظرفشویی قرار دهید. قفسه‌ای که در بالاترین قسمت این دستگاه قرار دارد دارای حالتی جمع و جورتر نسبت به سایر قفسه ها می‌باشد. به این قسمت کشو سرویس کارد و چنگال گفته می‌شود. همانطور که از نام آن معلوم است این قسمت مخصوص برای شستشوی کارد و چنگال، ملاقه و غیره می‌باشد و شما می‌توانید به صورت کاملا مرتب این گونه ظرف‌ها را در این سیستم قرار دهید.

  • دکمه های Additional options
    Extra drying در این سیستم دما در طول شستشوی نهایی افزایش یافته و فاز خشک کردن طولانی نیز فعال می‌شود و این اطمینان را به شما می‌دهد که حتی قطعات پلاستیکی نیز به صورت بهتر خشک می‌شوند. البته با فعال نمودن این گزینه مصرف انرژی کمی بیشتر می‌شود.
    Half load  اگر شما میزان ظرف‌های کمی برای شستشو دارید می‌توانید از این گزینه به راحتی استفاده نمایید. این گزینه در مصرف آب، انرژی و حتی در وقت شما صرفه جویی می‌کند. همچنین شما با قرار دادن مواد شوینده کمتر در مخزن از مصرف مواد شوینده نیز صرفه جویی می‌نماید.
    VarioSpeed نیز از دیگر ویژگی و امکاناتی می‌باشد که این ماشین ظرفشویی در اختیار شما قرار می‌دهد. این تابع می‌تواند زمان در حال اجرا را به میزان قابل توجهی کاهش دهد. در واقع این گزینه 20٪ تا 50٪ را بسته به نوع برنامه شستشو انتخاب شده کاهش می‌دهد. تغییر در زمان در حال اجرا بر روی صفحه نمایش دیجیتالی نشان داده می‌شود. در واقع شما با استفاده از این گزینه می‌توانید نتایج مطلوب و ظرف‌های تمیز را در یک زمان کمتر به دست آورید. لازم به ذکر است با پایین آوردن زمان شستشو ممکن است مصرف ، آب و انرژی افزایش یابد.

DMCA.com Protection Status