ماشین ظرفشویی بوش SMS68TI06E

محصول جدید

 • سری 6
 • ساخت کشور آلمان
 • ظرفیت 14 نفره
 • دارای زئولیت
 • مصرف انرژی +++A
 • مصرف آب 9.5 لیتر در هر شستشو

جزییات بیشتر

 
اطلاعات بیشتر

ظرفشویی بوش مدل SMS68TI06E

ماشین ظرفشویی مدل SMS68TI06E که از سری 6 محصولات بوش است ساخت کشور آلمان است. این ظرفشویی با دارا بودن رده مصرف انرژی +++A جزو ظرفشویی‌های کم مصرف شرکت بوش می‌باشد. این ماشین ظرفشویی بوش سری 6 بسیار باکیفیت و پرکاربرد بوده که با طیف وسیعی از امکانات توسط شرکت معتبر بوش تولید و به بازار عرضه شده است.ظرفشویی بوش

این ظرفشویی بوش 14 نفره مناسب خانواه‌های پرجمعیت‌ و کسانی که اهل مهمانی دادن هستند، بسیار انتخاب مناسبی می‌باشد.

موتور این ظرفشویی بوش بسیار قوی می‌باشد و با توجه به تعبیه شدن سیستم Super Silence در این ماشین ظرفشویی بسیار آرام و کم‌صدا می‌باشد که تنها بین 40-45 دسی‌بل صدا تولید می‌کند. سیستم Super Silence یک فضای امن و ساکت در منزل را برای شما به ارمغان می‌آورد.

این ظرفشویی بوش آلمان مجهز به زئولیت بوده که یکی از ویژگی‌های منحصر به فرد این دستگاه به شمار می‌رود. این فن آوری باعث عملکرد بهتر خشک کردن ظروف با جریان هوای قوی و ملایم باعث خشک شدن 100 درصد انواع می‌شود. همچنین تکنولوژی Zeolite باعث افزایش طول عمر ظرفشویی شما می‌شود.

از بهترین ویژگی‌های این ماشین ظرفشویی می‌توان به قابلیت اتصال از طریق Wi-Fi اشاره کرد. این فن‌آوری این امکان را به شما می‌دهد تا به راحتی با تبلت و تلفن همراه به این دستگاه متصل شوید و به راحتی حتی خارج از منزل ماشین ظرفشویی خود را مدیریت کنید.

برنامه‌های شستشو و ویژه ماشین ظرفشویی بوش SMS68TI06E

8 برنامه‌‌های شستشو:

 1.  Intense 70 C (قوی)
 2. Auto 45-65 C (خودکار)
 3. Eco 50 C اقتصادی)ظرفشویی مدل SMSM68TI06E
 4. Silence 50 C (بی‌صدا - 40 دسی‌بل)
 5. Rapid 60 C (سریع)
 6. Glasses 40 C (حساس)
 7. Rapid 45 C سریع)
 8.  Pre-Shot (پیش شستشو)

4 برنامه‌های ویژه:

 • Remote Start (شروع از راه دور)
 • Vario Speed ​​Plus (کاهش زمان شستشو تا 66 درصد)
 • Active Purity Plus
 • Extra Drying (خشک‌کن اضافی)

ویژگی و امکانات ظرفشویی بوش مدل 68TI06E

برنامه هوشمند Active Water دراین ظرفشویی بوش در هر شستشو باعث مصرف حداقل آب می‌شود. این فن‌آوری نوآورانه با استفاده از توزیع هدفمند آب و گردش سریع‌تر و افزایش خروجی پمپ برای گردش آب بیشتر، عملکرد شستشو فوق العاده را تضمین می‌کند.

سیستم Aqua Stop شامل یک شیلنگ دوشاخه‌ای، یک شیر ایمنی و همچنین یک سوپاپ کف با سوپاپ شناور است که 100 درصد باعث حفاظت از ماشین ظرفشویی می‌شود. این سیستم اگر تشخیص نشتی آب در دستگاه را بدهد، جریان آب را به طور خودکار قطع می‌کند. با فن‌آوری Aqua Stop ماشین ظرفشویی و خانه خود را در برابر خسارت‌های ناشی از آب ایمن کنید.

تکنولوژی Aqua Sensor در این ظرفشویی بوش 68TI06E جهت اندازه‌گیری میزان لک، ذرات باقیمانده مواد، چربی یا بقایای مواد شوینده را تشخیص می‌دهد و فرآیند آب‌کشی با ارزیابی ظروف ادامه می‌یابد تا ظروف از هر لحاظ کاملا تمیز شوند.

این ظرفشویی بوش سری 6 دارای Load Sensor است. این سنسور هوشمند با اندازه‌گیری ظروف مقدار آب و شوینده را به طور خودکار تنظیم کرده که این موضوع باعث کاهش هزینه ها و صرفه‌جویی در مصرف انرژی و آب می‌شود.

این ماشین ظرفشویی جدید مجهز به سیستم حفاظت از ظروف شیشه‌ای است که به طور مدام درجه سختی آب را تنظیم می‌کند و ظروف‌های حساس و شیشه‌ای با مراقبت‌های ویژه شسته می‌شوند. همچنین برنامه 40 درجه در این مدل ظرفشویی بوش برای شستشوی ظروف ظریف و کریستال تعبیه شده است که هم‌زمان با خشک‌کردن باعث براق شدن ظروف هم می‌شود.حفاظت از ظروف شییشه ای

ظرفشویی بوش 3 سبد دارای سیستم سبد Vario Flex با قابلیت تنظیم و کشوی متحرک بوده که شامل 2 قفسه صاف در سبد بالا، 4 قفسه تخت هموار در سبد پایینی، 2 قفسه جام در سبد بالا و 2 قفسه جام در سبد پایین می‌باشد که این امکان را به شما می‌دهد تا از تمامی فضای موجود در ماشین ظرفشویی به طور کامل بهره ببرید.

همچنین با مجهز بودن به سیستم مبدل‌ حرارتی از ظروف شیشه‌ای حساس مراقبت می‌کند. کارایی این سیستم به این گونه می‌باشد که آب در مخزن شستشو از پیش گرم می شود که این کار باعث می‌شود از شک ناگهانی به ظروف جلوگیری شود.

حتما برای شما پیش آمده که در مهمانیهاتان احتیاج دارید که ظروفتان سریع و در مدت زمانی کم شسته و خشک شوند. شما تنها با فشار دکمه Vario Speed ​​Plus زمان شستشو را 66 درصد کاهش دهید و این در حالی که ظروف شما به طور کامل شسته و تمیز خواهند شد.

ظرفشویی مدل SMS68TI06E بوش مجهز به برنامه شروع با تاخیر است که این امکان را به شما می‌دهد تا از 24 - 1 ساعت این برنامه را تنظیم کنید. با عملکرد تاخیر زمانی می‌توانید برنامه را برای زمان شروع دلخواه انتخاب کنید. این برنامه به شما اجازه می‌دهد که دستگاه خود را به راحتی در هر زمان در طول روز، در طول ساعات کار یا در شب، اداره کنید. ضمنا پس از شروع برنامه، نمایشگر زمان باقیمانده را دقیق نشان می‌دهد.

از دیگر امکانات این مدل ظرفشویی بوش می‌توان به قفل‌کودک، صفحه کلید لمسی، سیستم صوتی پایان برنامه و قفل درب اشاره کرد.

مصرف آب و انرژی ظرفشویی SMS68TI06E بوش

میزان مصرف آب این ظرفشویی برای هر سیکل شستشوی کامل 9.5 لیتر است و در سال بر اساس 280 سیکل شستشو 2660 لیتر است. البته مصرف واقعی آب بستگی به نوع استفاده شما از دستگاه دارد.

مصرف انرژی در برنامه اقتصادی 0.83 کیلو وات ساعت است و در سال براساس 280 سیکل شستشو 237 کیلو وات ساعت انرژی مصرف می‌کند البته مصرف واقعی انرژی بستگی به نوع استفاده شما از دستگاه دارد.

 • برنامه 1: مدت زمان 135 - 140 دقیقه، دمای 70 درجه سانتی‌گراد، مصرف برق 1.25 - 1.3 کیلو وات، مصرف آب 12 - 15 لیتر.
 • برنامه 2: مدت زمان 90 - 150 دقیقه، دمای برنامه 45 - 65 درجه سانتی‌گراد، مصرف برق 0.8 - 1.3 کیلو وات، مصرف آب 7 - 182 لیتر.
 • برنامه 3: مدت زمان 195 دقیقه، دمای برنامه 50 درجه سانتی‌گراد، مصرف برق 0.83 کیلو وات، مصرف آب 9.5 لیتر.
 • برنامه 4: مدت زمان 235 دقیقه، دمای برنامه 50 درجه سانتی‌گراد، مصرف برق 0.8 کیلو وات، مصرف آب 10 لیتر.
 • برنامه 5: مدت زمان: 89 دقیقه، دمای برنامه 60 درجه سانتی‌گراد، مصرف برق 1.25 کیلو وات، مصرف آب 12 لیتر.
 • برنامه 6: مدت زمان: 90 -  100 دقیقه، دمای برنامه 40 درجه سانتی‌گراد، مصرف برق 0.85 - 96 کیلو وات، مصرف آب 11.14 لیتر.

این ماشین ظرفشویی بوش دارای 36 ماه گارانتی کارا سرویس است.

مشخصات فنی و ظاهری ماشین ظرفشویی بوش 68TI06E

اگر بخواهیم از ظاهر این ماشین ظرفشویی برایتان بگوییم ابعاد این دستگاه با ابعاد استاندارد جهانی تولید شده که عرض آن 60، عمق 60 و طول 85 سانتی‌متر بوده که مناسب هر نوع آشپزخانه‌ای است. رنگ این ظرفشویی بوش استیل بوده که با هر نوع دکوراسیونی تلفیق پیدا کرده و مورد پسند خانم‌های خانه‌دار است.

صفحه نمایشگر این مدل ماشین ظرفشویی بوش جدید TFT چند رنگی بوده که اطلاعات را به سرعت به نمایش می‌گذارد. این صفحه نمایشگر با وضوح بالایی که دارد، تصاویر آن به راحتی قابل خواندن است. همچنین نشانگر زمان باقیمانده، میزان سطح نمک و مواد شوینده است.

طول شلنگ ورودی این ظرفشویی 165 سانتی‌متر و طول شلنگ خروجی 190 سانتی‌متر است. همچنین طول کابل برق آن 175 سانتی‌متر است.

اگر شما دنبال خرید ماشین ظرفشویی بوش با کیفیت و لوکس هستید. ماشین ظرفشویی مدل SMS68TI06E بوش بهترین انتخاب پیش روی شما بوده و ما این اطمینان را به شما می‌دهیم که این دستگاه با عملکرد بی‌نظیر خود، شما را شگفت‌زده خواهد کرد و پاسخگوی تمام نیاز روزانه شما خواهد بود.

 
ویژگی‌ها

مشخصات کلی

برند : بوش
کشور سازنده : آلمان
رنگ : استیل
مصرف انرژی : +++A

گنجایش و ابعاد

طول : 60 سانتی‌متر
عرض : 60 سانتی‌متر
ارتفاع : 85 سانتی‌متر
وزن : 56 کیلوگرم
ظرفیت : 14 نفره

مشخصات فنی

میزان آب مصرفی : 9.5 لیتر
نصف شوی :
سنسور آب :
تعداد سبد : 3 سبد
خشک کن اضافی :
برنامه ویژه : 5 برنامه ویژه
برنامه شستشو : 8 برنامه شستشو

نقد و بررسی شما

ماشین ظرفشویی بوش SMS68TI06E

 • سری 6
 • ساخت کشور آلمان
 • ظرفیت 14 نفره
 • دارای زئولیت
 • مصرف انرژی +++A
 • مصرف آب 9.5 لیتر در هر شستشو

نقد و بررسی شما

محصولات مشابه

مقایسه 0