ماشین ظرفشویی بوش SMS67MW00G

محصول جدید

 • سری 6
 • ساخت کشور آلمان
 • ظرفیت 14 نفره
 • مجهز به زئولیت
 • مصرف انرژی +++A
 • 6 تا 9/5 لیتر میزان آب مصرفی در هر سیکل شستشو

جزییات بیشتر

 
اطلاعات بیشتر

ماشین ظرفشویی بوش مدل SMS67MW00G

شستن ظروف یکی از کارهایی است که علاوه بر زمان زیادی که باید به آن اختصاص داد، در شستشو با دست آب و مواد شوینده بیشتری نیز مصرف خواهد شد. استفاده از ماشین ظرفشویی، مصرف آب - انرژی و شوینده را به میزان زیادی کاهش می‌دهد و همچنین با این دستگاه از آسیب‌های مواد شوینده شیمیایی به پوست دست کاسته می‌شود. شستن ظروف با ماشین‌های ظرفشویی برای شما این امکان را فراهم می‌آورد تا زمانی را که به شستن ظروف می‌پرداختید به کارهای دیگر خود اختصاص دهید.

ماشین ظرفشویی‌های جدید بوش با آخرین تکنولوژی روز اروپا طراحی می‌شوند و تنها بین 6 تا 9.5 لیتر آب مصرف می‌کنند پس استفاده از این ماشین ظرفشویی مقرون به صرفه و هزینه‌های شما را کاهش خواهد داد.ظرفشویی بوش 14 نفره

ماشین ظرفشویی مدل SMS67MW00G از دیگر محصولات جدید شرکت بوش که به تازگی وارد بازار ایران شده است. این ظرفشویی جدید بوش از سری 6 محصولات بوش و دارای برچسب مصرف انرژی +++A است.

موتور الکترونیکی بسیار قدرتمند این ماشین ظرفشویی بوش بسیار بی صدا از نوع Eco Silence Drivetm با عمر طولانی است. این موتور قدرتمند مجهز به سیستم Super Silence است و تنها 44 دسی‌بل صدا تولید می‌کند.

اگر شما یک خانواده پرجمعیت هستید و یا مهمانی‌های زیادی برگزار می‌کنید، این ماشین ظرفشویی با ظرفیت بالا و طراحی داخلی که دارد به خوبی پاسخگوی نیاز شما است. ظرفیت این مدل ظرفشویی بوش 14 نفره و دارای 3 سبد با قابلیت جابجایی است. از این رو شما می‌توانید از تمام فضای داخل این ماشین ظرفشویی به بهترین شکل استفاده نمایید.

برای آن‌که پس از اتمام شستشو، ظروفی کاملا خشک و بدون قطره آبی باقیمانده داشته باشید ویژگی زئولیت موجود در این دستگاه این امکان را به خوبی به وجود خواهد آورد. فن‌آوری زئولیت فقط مختص ظرفشویی‌هایی بوش است که در این مدل نیز وجود دارد. زئولیت یک سنگ معدنی است که رطوبت را به خود جذب کرده و براساس واکنش شیمیایی که داخل آن رخ می‌دهد از خود حرارت ساطع می‌کند و باعث خشک شدن ظروف می‌شود همچنین علاوه بر خشک‌کردن ظروف (مخصوصا ظروف شفاف مانند کریستال) باعث کاهش زمان سیکل شستشو و کاهش 10 درصدی مصرف برق نیز می‌شود.

برنامه‌های شستشو و ویژه ظرفشویی بوش SMS67MW00G

ظرفشویی بوش

7 برنامه شستشو:

 1.  °Intensive 70 C (شستشو با دمای بالا)
 2. °Auto 45-65 C (شستشوی با دمای خودکار)
 3. °Eco 50 C (شستشوی اقتصادی)
 4. °Short 60 C (شستشوی کوتاه)
 5. °Glass 40 C (شستشوی شیشه)
 6. °Quick 45 C (شستشوی سریع)
 7. Pre rinse (پیش‌شستشو)

4 برنامه‌های ویژه:

 • Intensive Zone (بالا بردن دما و فشار آب در سبد پایین)
 • Vario Speed Plus (کاهش زمان شستشو تا 66 درصد)
 • Hygiene Plus (شستشوی فوق بهداشتی)
 • Extra Dry (خشک‌کن اضافی)

ویژگی و امکانات ظرفشویی مدل 67MW00G

این ماشین ظرفشویی بوش سری 6 مجهز به سیستم حفاظت از ظروف شیشه‌ای است. این سیستم به طور مدام درجه سختی آب را تنظیم می‌کند و به بدین ترتیب ظرف‌های حساس و شیشه‌ای با مراقبت ویژه شسته می‌شوند. همچنین برنامه 40 درجه در این مدل ظرفشویی بوش برای شستشوی ظروف ظریف و کریستال تعبیه شده است که هم‌زمان با خشک‌کردن باعث براق شدن ظروف هم می‌شود.

همچنین این ماشین ظرفشویی بوش با مبدل‌های حرارتی از ظروف شیشه‌ای حساس شما به خوبی مراقبت می‌کند. کارایی این سیستم به این گونه‌ای است که آب را در مخزن شستشو از پیش گرم و سپس وارد سیکل شستشو می‌کند این کار از سرد و گرم شدن و آسیب به ظرف جلوگیری می‌کند.

این ظرفشویی بوش دارای 3 سبد و مجهز به سیستم Versio Flex Pro است که  تنظیم هر سه طبقه را برای شما امکان‌پذیر می‌کند. سبدها در طبقه بالا و پایین دارای فضاهای مجزا برای ظروف مختلف طراحی شده است تا به راحتی و مرتب ظروف را در داخل آن چیده و بشویید. سبد اول به قاشق و چنگال و فنجان‌های کوچک، سبد دوم مختص قرار دادن لیوان، فنجان، جام و... و سبد سوم برای قرار دادن ظروف نسبتا بزرگی چون بشقاب، قابلمه و تابه و... طراحی شده است. با طراحی منحصر به فرد این سبدها شما می‌توانید به راحتی از تمامی فضای موجود در ماشین ظرفشویی به طور کامل بهره ببرید.

گزینه Intensive Zone در این ماشین ظرفشویی بوش باعث افزایش فشار و درجه حرارت آب در سبد پایین می‌شود. با این برنامه شما می‌توانید به راحتی ظروف ظریف را در سبد بالا، ظروف بزرگ مانند تابه و قابلمه را در سبد پایین گذاشته و به این ترتیب کلیه ظروف بزرگ و کوچک خود را با ماشین ظرفشویی با خاطری آسوده بشویید.

دارای 36 ماه گارانتی کاراسرویس

اگر می‌خواهید میهمانی‌هایتان را که طبیعتا ظروف بسیاری جمع می‌شود با آسایش خاطر پشت سر گذاشته و در زمان کوتاه‌تری ظروف تمیزی در دسترس داشته باشید، پس از انتخاب برنامه اصلی شستشو گزینه Vario Speed ​​Plus را انتخاب و زمان شستشو را تا 66 درصد کاهش دهید.

این ماشین ظرفشویی 14 نفره بوش دارای برنامه شروع با تاخیر است که این امکان را به شما می‌دهد تا از 24 - 1 ساعت ظرفشویی را تنظیم کنید. با عملکرد تاخیر زمانی می‌توانید ماشین ظرفشویی را برای زمانی که می‌خواهید تنظیم کرده تا در زمان معین شده شروع به کار نماید. ضمنا پس از شروع برنامه، نمایشگر زمان باقیمانده را دقیق نشان می‌دهد.

برنامه هوشمند Active Water در این ظرفشویی بوش در هر شستشو باعث مصرف حداقل آب می‌شود. این فن‌آوری نوآورانه با استفاده از توزیع هدفمند آب و گردش سریع‌تر آن، عملکرد شستشوی فوق العاده را تضمین می‌کند.

تکنولوژی Aqua Sensor تعبیه شده در این ظرفشویی میزان لک، ذرات باقیمانده مواد، چربی یا بقایای مواد شوینده را تشخیص می‌دهد و فرآیند آب‌کشی با ارزیابی ظروف ادامه می‌یابد تا ظروف از هر لحاظ کاملا تمیز شوند.

ضمنا این ماشین ظرفشویی بو‌ش آلمان مجهز به سیستم Aqua Stop است. این سیستم در صورت نشتی آب در ظرفشویی آن را تشخیص داده و جریان آب را به طور خودکار قطع می‌کند. با فن‌آوری Aqua Stop در ماشین ظرفشویی از خسارت‌های ناشی از آب ایمن خواهید شد.

از دیگر امکانات ظرفشویی مدل SMS67MW00G می‌توان به سیستم فیلتر تمیز شونده خودکار، سنسور بار و قفل‌کودک نیز اشاره کرد.

مصرف آب و انرژی ظرفشویی بوش 67MW00G

در برنامه شستشو با دمای خودکار، میزان کثیفی ظروف داخل ماشین تشخیص داده شده و با توجه به آن آب مصرفی و دمای مورد نیاز برای شستشو در چرخه، مورد استفاده قرار می‌گیرد. 

مصرف انرژی این دستگاه در برنامه اقتصادی (Eco) بر اساس 280 بار سیکل شستشو 237 کیلو وات برساعت است. البته مصرف واقعی انرژی بستگی به نوع استفاده شما از دستگاه دارد.ظرفشویی بوش سری 6

همچنین مصرف آب در برنامه کاربردی و مرجع Eco بر اساس 280 بار سیکل شستشو 2660 لیتر است که بازهم مصرف واقعی آب بستگی به نوع استفاده شما از دستگاه دارد.

 • برنامه 1 - مدت زمان برنامه 135 - 140 دقیقه - دما 70 درجه سانتی‌گراد – مصرف انرژی 1.25 - 1.3 کیلو وات -  مصرف آب 12 – 15 لیتر
 • برنامه 2 – مدت زمان برنامه 90 - 150 دقیقه – دمای 45 -65 درجه سانتی‌گراد – مصرف انرژی 0.8 - 1.3 کیلو وات – مصرف آب 7 - 18 لیتر.
 • برنامه 3- مدت زمان 195 دقیقه – دمای 50 درجه سانتی‌گراد - مصرف انرژی 0.83 کیلو وات – مصرف آب 9.5 لیتر.
 • برنامه 4 -  مدت زمان 89 دقیقه –  دمای 60 درجه سانتی‌گراد – مصرف انرژی 1.2 کیلو وات – مصرف آب 12 لیتر.
 • برنامه 5 - مدت زمان 90 - 100 دقیقه – دمای 40 درجه سانتی‌گراد – مصرف انرژی 0.85 - 9 کیلو وات – مصرف آب 11- 14 لیتر.
 • برنامه 6 – مدت زمان 29 دقیقه – دمای 45 درجه سانتی‌گراد – مصرف انرژی 0.8 کیلو وات – مصرف آب 10 لیتر.

مشخصات ظاهری ظرفشویی SMS67MW00G بوش

در این بخش به توصیف ظاهری ماشین ظرفشویی بوش مدل SMS67MW00G می‌پردازیم. ابعاد این دستگاه استاندار، عرض آن 60، عمق 60 و طول 85 سانتی‌متر که برای هر نوع آشپزخانه‌ای مناسب است. رنگ این ظرفشویی بوش سفید و با هر چیدمان هم‌خوانی پیدا می‌کند. وزن این دستگاه 53 کیلوگرم است.

طول شلنگ ورودی این ظرفشویی 165 سانتی‌متر و طول شلنگ خروجی 190 سانتی‌متر است. همچنین طول کابل برق آن 175 سانتی‌متر است.

ظرفشویی 67MW00G مجهز به صفحه نمایشگر LED است که اطلاعات دستگاه را به نمایش می‌گذارد. زمان باقیمانده شستشو و همچنین میزان نمک ظرفشویی و جلادهنده در این صفحه نمایشگر قابل مشاهده است که در صورت روشن شدن این دو نشان بر روی صفحه نمایش به ما هشدار می‌دهد تا مخزن نمک یا جلادهنده خود را شارژ نماییم.

نتیجه‌گیری:

شستن ظروف کاری بسیار زمان‌بر است که علاوه‌بر زمان بسیار برای صرف آن، استفاده از مواد شوینده شیمیایی باعث آسیب‌های فراوان به دست می‌شود. در مهمانی‌ها دشواری این دو چندان شده و به جای وقت گذراندن با مهمانانمان باید زمان زیادی را در آشپزخانه بگذرانیم. برای برطرف نمودن دشواری شستن ظروف و همچنین لذت بیشتر از برگزاری مهمانی و معاشرت با مهمانان خود، خرید ماشین ظرفشویی بهترین گزینه پیش‌رو است. برند بوش برترین برند اروپا شناخته شده است که نخستین بار نیز ماشین‌های ظرفشویی با نام این برند به بازار لوازم خانگی راه یافتند. در بین مدل‌های متعدد این دستگاه مدل SMS67MW00G با ظرفیت ۱۴ نفر و رنگ سفید جزو محبوب‌ترین مدل‌ها به حساب می‌آید. این برنامه با ۷ برنامه شستشو و ۴ برنامه ویژه امکان شستشوی انواع ظروف را فراهم کرده است. تکنولوژی‌های منحصر به فرد این دستگاه مصرف آب و برق پایینی را ممکن ساخته که یکی از این تکنولوژی‌ها وجود زئولیت در آن است که به خشک شدن بدون نقص ظروف کمک شایانی می‌نماید و همچنین مصرف برق با وجود آن کاهش می‌یابد. با خرید این مدل با آسودگی خاطر شستن کلیه ظروف خود را به آن سپرده و سالیان سال از داشتن این دستگاه فوق‌العاده و شستشوی بی‌نظیر آن لذت ببرید.  

چرا ظرفشویی SMS67MW00G بوش را از هورانه بخریم؟

از آن‌جا که هورانه به‌طور تخصصی تنها بر عرضه و فروش لوازم خانگی متمرکز است، کالای اصل را به خوبی می‌شناسد و از شرکت‌های گارانتی‌کننده نیز به خوبی شناخت دارد، بنابراین از اصل بودن و گارانتی معتبر تمام محصولات این شرکت اطمینان کامل داشته باشید.

در هنگام خرید و طی نمودن مراحل ثبت سفارش، اگر با مشکلی مواجه شدید یا سوالی در ذهن‌تان ایجاد شد، می‌توانید با پشتیبانی هورانه تماس بگیرید. کارشناسان هورانه شما را مرحله به مرحله، از انتخاب محصول تا خرید نهایی، راهنمایی خواهند کرد.

یکی دیگر از برتری‌های هورانه در مقایسه با سایر فروشگاه‌های آنلاین، سرعت عمل در تحویل کالای خریداری شده به مشتری است. کلیه سفارشات تهران و البرز طی حداکثر 3 ساعت کاری تحویل مشتری می‌شوند. سفارشات سایر شهرها (مراکز استان) طی حداکثر 24 ساعت کاری و شهرهای کوچک و دور افتاده طی حداکثر 48 ساعت کاری تحویل خریدار می‌شوند.

هورانه دارای نماد اعتماد دو ستاره از وزارت صنعت، معدن و تجارت است و طبق قوانین این نماد کلیه فروشگاه‌های اینترنتی دارای نماد اعتماد ملزم به ارائه 7 روز ضمانت بازگشت وجه به مشتریان خود هستند لذا شما می‌توانید با آسودگی خاطر کالای مورد نظر خود را از هورانه خریداری کنید چرا که در صورت وجود هرگونه عیب و نقص فیزیکی و فنی و یا مغایرت در رنگ و مدل کالای تحویلی می‌توانید به راحتی از این امکان استفاده کرده و کالای خریداری شده را مرجوع کنید.

امکان پرداخت وجه کالای خریداری شده در محل (مخصوص شهر تهران) و ارسال رایگان کالا تا درب منزل (مخصوص شهر تهران) از دیگر مزایای فروشگاه اینترنتی هورانه است.

در نهایت هورانه در تلاش است تا تجربه‌ خوشایندی از خرید اینترنتی لوازم خانگی را برای شما هموطنان عزیز پدید آورد.

 
ویژگی‌ها

مشخصات کلی

برند : بوش
کشور سازنده : آلمان
رنگ : سفید
مصرف انرژی : +++A

گنجایش و ابعاد

طول : 60 سانتی‌متر
عرض : 60 سانتی‌متر
ارتفاع : 85 سانتی‌متر
وزن : 53 کیلوگرم
ظرفیت : 14 نفره

مشخصات فنی

میزان آب مصرفی : 9.5 لیتر
نصف شوی :
سنسور آب :
تعداد سبد : 3 سبد
خشک کن اضافی :
برنامه ویژه : 4 برنامه ویژه
برنامه شستشو : 7 برنامه شستشو

نقد و بررسی شما

ماشین ظرفشویی بوش SMS67MW00G
 • سری 6
 • ساخت کشور آلمان
 • ظرفیت 14 نفره
 • مجهز به زئولیت
 • مصرف انرژی +++A
 • 6 تا 9/5 لیتر میزان آب مصرفی در هر سیکل شستشو

نقد و بررسی شما

 
دیدگاه‌ها(7)
1397-02-29

ارسال سریع

کالارو در شهر کرج کمتر از 5 ساعت تحویل گرفتم و واقعا از برخورد راننده راضی هستم که انقدر با شخصیت و با حوصله محصول و برای من باز کردن تحویل دادن و تا آشپزخانه حمل کردن. واقعا از پشتیبانی خوبتون کمال تشکر را دارم

 • آیا این دیدگاه برای شما مفید بود؟
 • (0) (0)
1397-02-29

قیمت مناسب

از خریدی که انجام داده ام بسیار راضی هستم چون با قیمت خیلی مناسب کالارو خریداری کردم
علاوه بر این ار مشاوره عالی هورانه سپاسگزارم

 • آیا این دیدگاه برای شما مفید بود؟
 • (0) (0)
1396-12-19

title

سرکار خانم براتی
متاسفانه زمان مشخصی از موجود شدن این محصول در دسترس نیست.

 • آیا این دیدگاه برای شما مفید بود؟
 • (0) (0)
1396-12-19

title

ببخشید این ظرفشویی کی موجود میشه؟
ما یکی دیگه از این برای خونه خواهرم می‌خوایم، تا همین دیروز پریروز که رو سایت چک کردم موجود بود یهو امروز ناموجود شد، اگه میشه لطفا این مدل رو موجود کنید.
مرسی

 • آیا این دیدگاه برای شما مفید بود؟
 • (0) (0)
1396-11-18

title

از ارسال سریع، تحویل کالای سالم و بی عیب و نقص و همچنین برخورد خوب راننده و به طور کلی مجموعه هورانه نهایت سپاسگزاری را دارم. خدا قوت و خسته نباشید.

 • آیا این دیدگاه برای شما مفید بود؟
 • (1) (0)
1396-11-05

title

جناب آقای مهدی مزوری
پیرو صحبت‌ها و گلایه‌های شما مواردی را به شما گوشزد می‌کنیم:
۱- کارشناسان فروش هورانه همیشه به خریداران ساکن شهرستان تاکید می‌کنند که در هنگام تحویل کالا از باربری، حتما و به دقت کالا را بررسی کرده و از آسیب ندیدگی آن اطمینان حاصل کنند و در صورت آسیب دیدگی از تحویل گرفتن کالا از باربری خودداری نمایند. متاسفانه علیرغم تاکیدهای چندین باره‌ی کارشناسان فروش هورانه، شما بدون چک کردن کالا، دستگاه را از باربری شهر جهرم تحویل گرفته و به منزل برده‌اید و خب در منزل متوجه آسیب دیدگی دستگاه شده‌اید.
۲- شما این کالا را در زمانی خریداری کردید که در پیشنهاد ویژه قرار داشت و کاملا طبیعی است که تخفیف یک محصول به مدت محدود باشد و پس از آن، تخفیف حذف شده و کالا به قیمت واقعی به فروش برسد.
۳- تمامی محصولات بوش طی ۲۴ ساعت گذشته ۱۰٪ افزایش قیمت داشته‌اند و این افزایش قیمت ربطی به هورانه نداشته و از جانب شرکت بوش اعمال شده است.
۴- ویدیوی ضبط شده در باربری تهران بارها بررسی شد و کالا کاملا صحیح و سالم به باربری تحویل شده است (فیلم آن موجود است).
۵- پس از گفتگوی همکاران ما با مدیر باربری شهر جهرم، ایشان تاکید داشتند که کالا را کاملا صحیح و سالم به شما تحویل داده‌اند و ایشان معتقدند که شما پس از خارج کردن دستگاه از دفتر باربری، احتمالا در حین حمل در طبقات موجب ضربه خوردگی و آسیب دیدگی آن شده‌اید.
بسیار خب، از همه اینها بگذریم، همانطور که همکارانم در تماس تلفنی با شما گفتند لطفا کالا را به باربری برده و آن را مرجوع کنید. گرچه هورانه کار خود را به درستی انجام داده است و قصور و کوتاهی از جانب شما بوده اما با این وجود، ما هیچگاه کیفیت خدمات و نام هورانه را فدای فروش یک یا چند عدد ماشین ظرفشویی نمی‌کنیم. لذا با کمال میل حاضریم که کالا را از شما پس بگیریم. اما در جریان باشید که این کالا و سایر محصولات بوش از دیروز به میزان ۱۰٪ افزایش قیمت داشته‌اند و هم اینک در این لحظه قیمت این کالا ۳.۸۰۰.۰۰۰ تومان است و دیگر امکان فروش به قیمت ۳.۴۷۰.۰۰۰ تومان به شما نخواهد بود.
خواهشمند است به این نکته توجه فرمایید که شما به عنوان مشتری، همیشه باید پیش از تحویل کالا از پست، تیپاکس و یا باربری، کالا را به دقت چک کنید و در صورت آسیب دیدگی در حین حمل، از تحویل گرفتن آن خودداری کنید.
روز و روزگار بر شما خوش

 • آیا این دیدگاه برای شما مفید بود؟
 • (1) (0)
1396-11-05

title

از شما راضی نیستم من به سایت شما اعتماد کردم ولی شما جنس آسیب دیده رو برا ما فرستادین. من مطمئنم شما میدونستین آسیب دیده چون چندین بار تاکید داشتین که زمان تحویل بررسی کنیم اینجوری میخواستین گردن باربری بیندازین هم اینکه سریعا تخفیف کالا رو برداشتین. همچنین فامیلی ما رو اشتباه ثبت کردین که باعث شد با یک هفته تاخیر به دستمون برسه.حالا شما جای ما بودین از خودتون راضی بودین یا نه

 • آیا این دیدگاه برای شما مفید بود؟
 • (1) (1)

نقد و بررسی شما

محصولات مشابه

مقایسه 0