به دلیل نابسامانی بازار تا اطلاع ثانوی فروش نداریم

بخاری مروارید سوز 8000 رویال

محصول جدید

 • وزن : 19
 • رنگ: مشکی
 • نوع: کلاسیک
 • راندمان : 66.88%
 • مدت گارانتی: 24 ماه
 • ابعاد : 410*320*570
 • برچسب مصرف انرژی: F

جزییات بیشتر

 
اطلاعات بیشتر

بخاری مروارید سوز 8000 رویال

بخاری مرواریدسوز 8000 مدل رویال یکی از جدیدترین محصولات شرکت مرواریدسوز است که به علت طراحی زیبا و عملکرد بینظیر خود بسیار مورد استقبال قرارگرفته است.

شرکت مروایدسوز بیش از 30 سال است که در زمینه تولید انواع بخاری فعالیت دارد که از جدیدترین فن‌آوری‌ها و ماشین آلات جهت ساخت محصولات خود استفاده می‌کند. آزمایش کنترل کیفیت محصولات این شرکت به صورت روزانه، تصادفی تعدادی از کالاها را انتخاب کرده و مورد آزمایش مربوط به استاندارد بخاری قرار می‌دهد.

محصولات مرواریدسوز مجهز به سیستم مکش طبیعی بوده که با نصب صحیح بخاری، شومینه و دودکش آنها و همچنین تهویه مناسب هوای داخل ساختمان به هیچ عنوان گاز منوکسیدکربن تولید نمی‌کنند و گازهای حاصل از احتراق را نیز به طور کامل به بیرون ساختمان منتقل و گاز گاورنر می‌شود. بخاری‌های مرواریدسوز مجهز به سیستم فندک پیزواکتریک، ترموکوپل و یا سنسور حرارتی دودکش است.

بخاری وسیله‌ای برا گرم کردن محیط داخل منازل یا ... است. چند نوع بخاری در بازار موجود است که بخاری با دودکش و بدون دودکش (زمین،دیورای،برقی) می‌باشد که یا با گاز طبیعی یا گاز مایع یا برق کار می‌کند.

برای مصرف در داخل منزل بهتر است از بخاری با دودکش استفاده کنید زیرا ایمنی بیشتری نسبت به بخاری بدون دودکش دارد. بخاری‌های بدون دودکش معمولا مناسب مکان‌هایی مانند مغازه‌ها و محیط‌های باز است.

ویژگی و امکانات بخاری مرواریدسوز مدل رویال

یکی از بهترین ویژگی‌‌های این بخاری گازی این است که مجهز به سیستم کنترل اکسیژن محیط است که اگر اکسیژن محیط کم شود بخاری به طور خودکار خاموش می‌شود. کارایی این فن‌آوری به گونه‌ای است که اگر اکسیژن در محیط به هر دلیل به 18 درصد کاهش یابد، بخاری به طور خودکار خاموش شده و بطور کامل جریان گاز ورودی به بخاری به طور کامل قطع می‌شود.

 این بخاری مروارید سوز طرح شومینه دارای استاندارد ملی مورد تائید موسسه استاندارد و تحقیقات صنعتی ایران بوده که عملکرد و کارایی این بخاری رویال تضمین شده است. تمامی محصولات مروارید سوز مجهز به سیستم مکش طبیعی بوده که با نصب صحیح بخاری، شومینه و دودکش آنها و همچنین تهویه مناسب هوای داخل ساختمان به هیچ عنوان گاز مونوکسید کربن (co) تولید نمی‌کند و گازهای حاصل از احتراق را نیز به طور کامل به بیرون ساختمان منتقل می‌شود.

فندک این بخاری گازی پیزو الکتریک است عملکرد آن به گونه‌ای است که با اعمال نیروی خارجی، دوقطبی‌های این سرامیک‌ها تحریک می‌شوند و میدان الکتریکی ایجاد شده که باعث جره زدن و روشن شدن سریع بخاری است.

از دیگر ویژگی‌های این بخاری مروارید سوز مدل رویال این است که مجهز به سیستم تنظیم فشار گاز وروردی است.

نکات مهم هنگام نصب بخاری گازی

بخاری‌های گازی اگر درست و اصولی نصب نشوند، حوادث تلخی را در پی دارند. دلیل این امر نحوه درست استفاده نشدن از وسایل گازسوز و محصولات غیر استاندارد و وارداتی غیر قانونی بوده که هم تولید و توزیع می‌شوند. پس اگر سلامتی خود و خانوادتان در الولیت قرار دارد از خرید وسایل گازسوز غیر استاندارد خودداری کنید.

زمانی که بخاری را راه‌اندازی می‌کنید به داغ شدن لوله آن توجه کنید اگر لوله خروجی گاز داغ نباشد به احتمال زیاد گاز‌های خطرناک به جای خارج شدن از بخاری به محیط شما وارد شده است. همچنین به خاط داشته باشید از لوله‌های آکردئونی به هیچ عنوان استفاده نکنید. این مدل دودکش‌ها در طول استفاده بر اثر حرارت و رطوبت به دلیل نداشتن استحکام کافی سوراخ شود و منجر به بازگشت گاز ناشی از احتراق به محیط وارد شود.

 
ویژگی‌ها

مشخصات کلی

برند : مروارید سوز
کشور سازنده : ایران
رنگ : مشکی
نوع بخاری : گازسوز

گنجایش و ابعاد

طول : 410 میلی‌متر
عرض : 320 میلی‌متر
ارتفاع : 570 میلی‌متر

مشخصات فنی

جنس بدنه : ورق فولاد
سیستم ODS :
نوع گاز مصرفی : طبیعی (شهری)
فندک : پیزو الکتریک
گاورنر :
نوع شعله : شعله نما
هیزم سرامیکی :
دودکش :
نحوه استفاده : ایستاده

سایر مشخصات محصول

سایر مشخصات : سیستم تنظیم فشار گاز وروردی، فندک گازی پیزو الکتریک

نقد و بررسی شما

بخاری مروارید سوز 8000 رویال
 • وزن : 19
 • رنگ: مشکی
 • نوع: کلاسیک
 • راندمان : 66.88%
 • مدت گارانتی: 24 ماه
 • ابعاد : 410*320*570
 • برچسب مصرف انرژی: F

نقد و بررسی شما

محصولات مشابه

منو

مقایسه 0