ماشین ظرفشویی بوش SMS46MI05E

محصول جدید

 • سری 4
 • ساخت کشور آلمان
 • ظرفیت 13 نفره
 • مصرف انرژی ++A
 • مصرف 6.5 لیتر آب در هر شستشو

جزییات بیشتر

 
اطلاعات بیشتر

ماشین ظرفشویی بوش مدل  SMS46MI05E

ظرفشویی بوش SMS46MI05E یکی از جدیدترین محصولات شرکت بوش بوده که ساخت کشور آلمان است. این ظرفشویی بوش از سری 4 محصولات بوش است که با آخرین تکنولوژی روز اروپا، طراحی و ساخته شده است.ظرفشویی 13 نفره بوش

موتور الکترونیکی و بسیار قدرتمند این ماشین ظرفشویی بوش مجهز به سیستم Super Silence است که باعث کاهش سر و صدا می‌شود. همچنین عمکلرد فوق‌العاده آرام را تضمین می‌کند که این تنها یکی از مزایای استفاده از این ماشین ظرفشویی می‌باشد. قدرت موتور این ماشین ظرفشویی 2400 وات است.

این ماشین ظرفشویی 2400 وات بوش تنها 44 دسی‌بل صدا تولید می‌کند که نسبت به سایر ظرفشویی‌های دیگر بسیار بی‌صداتر بوده که یکی از ویژگی‌های کلیدی این ماشین ظرفشویی به شمار می‌رود.

ظرفشویی SMS46MI05E از ظرفیتی 13 نفره بهره می‌برد که این امکان را به شما می‌دهد تا در طی یک دوره شستشو مقدار بیشتری از ظروف خود را شسته و در مصرف آب و انرژی صرفه‌جوی کنید. همچنین این ماشین ظرفشویی برای خانواده‌های پرجمعیت و کسانی که اهل میهمانی دادن هستند بسیار انتخاب مناسبی می‌باشد.

جنس بدنه این ماشین ظرفشویی 13 نفره بوش از استیل ضدزنگ بوده که با توجه به پوشش ویژه (Anti Fingerprint) از ماندن اثر انگشت یا هرلکی جلوگیری کرده که این امر به تمیز ماندن ظاهر دستگاه کمک شایانی کرده است.ظرفشویی استیل بوش

این ماشین ظرفشویی سری 4 بوش از 6 برنامه شستشو و 3 برنامه ویژه بهره برده است که عبارتنداز:

6 برنامه شستشو:

 1. Intensive 70 °C (شستشو قوی و بهداشتی)
 2. Auto 45 - 65 °C (شستشو خودکار)
 3. Eco 50 °C (برنامه مرجع 6.5 لیتری)
 4. Silence 50 °C (برنامه شستشوی شبانه)
 5. Glass 40 °C (برنامه اختصاصی برای شستن و خشک‌کردن ظروف شیشه‌ای)
 6. 1h 65 °C (شستشوی سریع یک ساعته)

 3 برنامه ویژه:

 • Vario Speed Plus
 • Hygiene Plus
 • Extra Dry

مصرف آب، برق و مدت زمان برنامه‌های شستشوی ظرفشویی مدل SMS46MI05E

 1. برنامه 1: شستشو پرقدرت، 135 دقیقه، 70 درجه سانتی‌گراد،  1.4 کیلو وات ساعت و مصرف آب 14 لیتر.
 2. برنامه 2: شستشو خودکار، مدت زمان 90 تا 160 دقیقه، دمای بین 45 تا 65 درجه سانتی‌گراد، مصرف انرژی  0.85 - 1.35 کیلو وات ساعت و  مصرف آب بین 5 الی 16 لیتر.
 3. برنامه 3: شستشو اقتصادی، مدت زمان 195 دقیقه، دمای 50 درجه سانتی‌گراد، مصرف انرژی 0.93 و مصرف آب 6.5 لیتر.
 4. برنامه 4: برنامه شب، مدت زمان بین 240 الی 235  دقیقه، دمای 50 درجه سانتی‌گراد، مصرف انرژی 1 الی 1.4 کیلو وات ساعت و مصرف آب 6.5 لیتر.
 5. برنامه 5: ظروف شیشه و حساس، مدت زمان بین 85 الی 95 دقیقه، دمای 40 درجه سانتی‌گراد، مصرف انرژی بین 0.8 الی 85 کیلو وات ساعت و مصرف آب 11 الی 14 لیتر.
 6. برنامه 6: شستشوی سریع: مدت زمان 60 دقیقه، دمای 65 درجه سانتی‌گراد، مصرف انرژی 1.3 کیلو وات ساعت و مصرف آب 10 لیتر.

مصرف آب و انرژی ماشین ظرفشویی SMS46MI05E بوش

برچسب مصرف انرژی این ماشین ظرفشویی جدید بوش ++A است که نسبت به سایر کلاس‌های دیگر کم مصرف‌تر می‌باشد. همچنین مصرف انرژی این ظرفشویی بوش در عملکرد خشک‌کردن A است.

مصرف آب این ماشین ظرفشویی 6.5 لیتر است ولی مصرف واقعی آب بستگی به نوع استفاده شما از دستگاه دارد.

مصرف برق ظرفشویی بوش 46MI05E در حالت خاموش 0.1 کیلو وات ساعت است. همچنین عملکرد محرک ماشین ظرفشویی نسبت به برنامه مرجع 2 دسی‌بل است.

ویژگی و امکانات ماشین ظرفشویی بوش مدل 46MI05E

ظرفشویی استیل بوش مجهز به خشک‌کن اضافی (دو فن) بوده که این عملکرد برای خشک‌کردن دقیق انواع ظروف بوده که ظروف را کاملا خشک تحویل شما می‌دهد.

این ظرفشویی 2400 وات بوش دارای برنامه شروع با تاخیر است که این امکان را به شما می‌دهد تا از  24 - 1 ساعت این برنامه را تنظیم کنید. با عملکرد تاخیر زمانی می‌توانید برنامه را برای زمان شروع دلخواه انتخاب کنید. این برنامه به شما اجازه می‌دهد که دستگاه خود را به راحتی در هر زمان در طول روز، در طول ساعات کار یا در شب، اداره کنید. ضمنا پس از شروع برنامه، نمایشگر زمان باقیمانده را دقیق نشان می‌دهد.ظرفشویی اسیتل 13 نفره بوش

ظرفشویی 3 سبد بوش دارای سیستم سبد Vario Flex با قابلیت تنظیم و کشوی متحرک Vario3بوده که  شامل 2 قفسه صاف در سبد بالا، 4 قفسه تخت هموار در سبد پایینی، 2 قفسه جام در سبد بالا و 2 قفسه جام در سبد پایین می‌باشد که این امکان را به شما می‌دهد تا از تمامی فضای موجود در ماشین ظرفشویی به طور کامل بهره ببرید.

این ماشین ظرفشویی مجهز به سیستم حفاظت از ظروف شیشه‌ای است که به طور مدام درجه سختی آب را تنظیم می‌کند و ظروف‌های حساس و شیشه‌ای با مراقبت‌های ویژه شسته می‌شوند. همچنین برنامه 40 درجه در این مدل ظرفشویی بوش برای شستشوی ظروف ظریف و کریستال تعبیه شده است که همزمان با خشک‌کردن باعث براق شدن ظروف هم می‌شود.

همچنین مجهز به سیستم حفاظت آب بوده که به طور مدام درجه سختی آب را تنظیم کرده و ظروف‌های حساس و شیشه‌ای با مراقبت‌های ویژه شسته خواهند شد.

این ماشین ظرفشویی بوش دارای 36 ماه گارانتی کارا سرویس است.

صرفه‌جویی در مصرف آب با استفاده از برنامه هوشمند Active Water که تنها با استفاده از 6.5 لیتر آب در هر شستشو باعث مصرف حداقل آب می‌شود این سیستم به طور خودکار بهترین عملکرد تمیز‌ کردن را تضمین می‌کند.ظرفشویی سری 4 بوش

سیستم Aqua Stop شامل یک شیلنگ دوشاخه‌ای، یک شیر ایمنی و همچنین یک سوپاپ کف با سوپاپ شناور است که 100 درصد باعث حفاظت از ماشین ظرفشویی می‌شود. این سیستم اگر تشخیص نشتی آب در دستگاه را بدهد، جریان آب را به طور خودکار قطع می‌کند. با فن‌آوری AQUA STOP ماشین ظرفشویی و خانه خود را در برابر خسارت‌های ناشی از آب ایمن کنید.

تکنولوژی Aqua Sensor در این ظرفشویی جهت اندازه‌گیری میزان لک، ذرات باقیمانده مواد، چربی یا بقایای مواد شوینده را تشخیص می‌دهد و فرآیند آب‌کشی با ارزیابی ظروف ادامه می‌یابد تا ظروف از هر لحاظ کاملا تمیز شوند.

همچنین مجهز به سیستم مبدل‌حرارتی بوده که از ظروف شیشه‌ای حساس مراقبت می‌کند. کارایی این سیستم به این گونه می‌باشد که آب را در مخزن شستشو از پیش گرم می‌کند و این کار باعث می‌شود از شک ناگهانی به ظروف جلوگیری شود.

از دیگر ویژگی‌های این ماشین ظرفشویی بوش می‌توان به فیلتر 3 بعدی نوآورانه، روش شستشوی جایگزین، حفاظت از دکمه الکترونیکی در برابر تغییر، نمایشگر میزان نمک و جلادهنده و قفل‌کودک نیز اشاره کرد.

مشخصات فنی و ظاهری ظرفشویی مدل SMS46MI05E بوش

اگر بخواهیم از ظاهر این ماشین ظرفشویی براییتان بگوییم رنگ آن استیل است که با هر نوع دکوراسیونی تلفیق پیدا کرده و مورد پسند اکثر خانم‌های خانه‌دار است.

همچنین دارای نمایشگر LED است که زمان شستشو، کمبود نمک و مواد شوینده را در اختیار شما قرار خواهد داد. ظرفشویی استیل 13 نفره بوش مجهز به لامپ داخلی بوده که این امکان را به شما می‌دهد تا ظروف خود را با دقت در دستگاه چینده و آماده شستشو کنید.

همچنین این دستگاه با ابعاد استاندارد جهانی تولید شده که عرض آن 60، عمق 60 و طول 85 سانتی‌متر بوده که مناسب هر نوع آشپزخانه‌ای است.طول سیم برق ظرفشویی بوش مدل 46MI05 175 سانتی‌متر و طول شلنگ خروجی آب 190 سانتی‌متر است.

اگر شما دنبال یک ماشین ظرفشویی با کیفیت و لوکس هستید. ماشین ظرفشویی مدل SMS46MI05E بوش بهترین انتخاب پیش‌روی شما بوده و ما این اطمینان را به شما می‌دهیم که این دستگاه با عملکرد بی‌نظیر خود، شما را شگفت‌زده خواهد کرد و پاسخگوی تمام نیاز روزانه شما خواهد بود.

 
ویژگی‌ها

مشخصات کلی

برند : بوش
کشور سازنده : آلمان
رنگ : استیل
مصرف انرژی : ++A

گنجایش و ابعاد

طول : 60 سانتی‌متر
عرض : 60 سانتی‌متر
ارتفاع : 85 سانتی‌متر
وزن : 65 کیلوگرم
ظرفیت : 13 نفره

مشخصات فنی

میزان آب مصرفی : 6.5 لیتر
نصف شوی :
سنسور آب :
تعداد سبد : 3 سبد
خشک کن اضافی :
برنامه ویژه : 3 برنامه ویژه
برنامه شستشو : 6 برنامه شستشو

نقد و بررسی شما

ماشین ظرفشویی بوش SMS46MI05E
 • سری 4
 • ساخت کشور آلمان
 • ظرفیت 13 نفره
 • مصرف انرژی ++A
 • مصرف 6.5 لیتر آب در هر شستشو

نقد و بررسی شما

محصولات مشابه

مقایسه 0