ماشین ظرفشویی بوش SMS68MW02E

محصول جدید

 • سری 6
 • ساخت کشور آلمان
 • ظرفیت 14 نفره
 • مصرف انرژی ++A
 • مصرف 9.5 لیتر آب در هر سیکل شستشو

جزییات بیشتر

 
اطلاعات بیشتر

ماشین ظرفشویی ۱۴ نفره بوش SMS68MW02E

ماشین ظرفشویی بوش SMS68MW02E از سری 6 محصولات بوش ساخت کشور آلمان است. این ماشین ظرفشویی بسیار با کیفیت و پرکاربرد است که با طیف وسیعی از امکانات توسط شرکت معتبر بوش تولید و عرضه شده است.

این مدل ظرفشویی بوش با ظرفیت ۱۴ نفره و با داشتن قابلیت‌های بسیار، مناسب خانواده‌های پرجمعیت‌ و یا افرادی است که مهمانی‌های زیادی برگزار می‌کنند.

موتور این ظرفشویی بسیار قوی است و با دارا بودن سیستم Super Silence بسیار آرام و کم‌صدا است و تنها 42 دسی‌بل صدا تولید می‌کند. سیستم Super Silence با صدای بسیار اندکی که داراست فضای آرام خانه شما را بر هم نخواهد زد.

پنل کنترل این ظرفشویی به صورت لمسی ( Touch) است که تمامی برنامه‌های شستشوی بر روی آن قابل مشاهده است و به راحتی می‌توان هر برنامه‌ای را انتخاب کرد. طراحی لمسی آن در کنار استفاده آسان، زیبایی ویژه‌ای به این دستگاه بخشیده است. صفحه نمایش LED ظرفشویی SMS68MW02E اطلاعات مورد نیاز کاربر از دستگاه را به نمایش می‌گذارد. وجود این صفحه نمایش LED شما را از زمان باقیمانده سیکل شستشو و همچنین برنامه انتخابی آگاه می‌کند.

برنامه‌های شستشوی ظرفشویی SMS68MW02E

آکوا استاپ ظرفشویی بوش ماشین ظرفشویی مدل 68MW02 دارای 8 برنامه شستشو و 4 برنامه ویژه شستشو است.

8 برنامه شستشو عبارت‌اند از:

 1. Intensiv 70 °C (شستشوی قوی 70 درجه)
 2.  Auto 45-65 °C (شستشوی خودکار)
 3.  Eco 50 °C (شستشوی اقتصادی)
 4.  Silence 50 °C (شستشوی شبانه)
 5.  Glass 40 °C (شستشوی ظروف شیشه‌ای)
 6.  1h 65 °C (شستشوی یک ساعته)
 7.  Quick 45 °C (شستشوی سریع)
 8.  Pre rinse (شستشوی اولیه)

4 برنامه ویژه شستشو عبارت‌اند از:

 1. Intensive Zone
 2.  Vario Speed Plus
 3.  Hygiene Plus
 4.  Extra Dry

این محصول دارای 36 ماه گارانتی شرکت کارا سرویس است.

ویژگی و امکانات ظرفشویی بوش SMS68MW02E 

این ظرفشویی ۱۴ نفره بوش دارای برنامه شروع با تاخیر است. با انتخاب زمان مورد نظر خود از 24 - 1ساعت می‌توانید شروع شستشو را به هر زمان در طول روز یا شب به تاخیر انداخته و دستگاه را تنظیم نمایید تا در ساعت تعیین شده به طور خودکار شروع به کار نموده و ظروف داخل ماشین را بشوید. برنامه شروع با تاخیر این امکان را برای شما فراهم می‌کند تا در ساعات افت مصرف برق، دستگاه خود را تنظیم نمایید تا شروع به کار کند و بدین ترتیب در مصرف انرژی صرفه‌جویی کنید.

MW02E

ماشین ظرفشویی SMS68MW02E بوش دارای سینی Glass Secure است که نگهدارنده ظروف کریستال به حساب می‌آید با وجود این سینی از ظروف شیشه‌ای در حین شستشو محفاظت خواهد شد.

یکی از ویژگی‌های کلیدی این ماشین ظرفشویی تمام اتوماتیک بوش داشتن سنسور تشخیص ظروف است که این سنسور در ماشین ظرفشویی میزان و کثیفی ظروف را تشخیص داده و با در نظر داشتن این موارد آب مورد نیاز برای شستشوی ظروف را مصرف می‌کند. کارایی این سنسور موجب صرفه‌جویی در مصرف آب و برق خواهد شد. با این ویژگی استفاده از ظرفشویی ۱۴ نفره برای خانواده‌های کم جمعیت نیز مناسب است. 

برنامه Intensive Zone یکی از برنامه‌های ویژه این دستگاه، امکان شستشوی ظروف بزرگ چون قابلمه و تابه و... را فراهم می‌کند. انتخاب این برنامه حرارت و فشار آب را در سبد پایینی افزایش می‌دهد و هم‌زمان با شستشوی ملایم ظروف کوچک در سبد بالا ظروف بزرگ نیز با کیفیت بالایی در سبد پایین شسته می‌شوند. بنابراین شستشوی تمامی ظروف بزرگ و کوچک با ماشین ظرفشویی بوش دارای برنامه Intensive Zone امکان‌پذیر است.

برنامه Hygiene Plus نیز جزو برنامه‌های ویژه این دستگاه است که با درجه حرارت بسیار بالا باعث شستشوی بهداشتی ظروف می‌شود و تا 99.999 درصد میکروب‌ها را از بین می‌برد. این برنامه با افزایش دمای آب تا 70 درجه سانتی‌گراد شستشویی بهداشتی را فراهم می‌آورد. این سیکل برای شستن ظروف کودکان و نوزادان در ماشین ظرفشویی مناسب است و در نتیجه آن شیشه شیر یا ظروف غذای کودکان عاری از هر گونه میکروب خواهد شد.

نوع موتور Eco Silence Drive TM ظرفشویی 68MW02E با قدرت بالا نتایج شستشویی بی‌نظیر را ممکن می‌سازد و علاوه‌بر قدرت بالا،صدای بسیار کمی در حین شستشو دارد.

سیستم Aqua Stop شامل یک شلنگ دوشاخه‌ای، یک شیر ایمنی و همچنین یک سوپاپ شناور در کف ظرفشویی است که 100 درصد باعث حفاظت از ماشین ظرفشویی می‌شود. این سیستم نشتی آب در دستگاه را تشخیص می‌دهد و جریان آب را به طور خودکار قطع می‌کند. با فن‌آوری Aqua Stop ماشین ظرفشویی و خانه خود را در برابر خسارت‌های ناشی از آب ایمن کنید.

تکنولوژی Aqua Sensor در این ظرفشویی میزان لک، ذرات باقیمانده مواد، چربی یا بقایای مواد شوینده را تشخیص می‌دهد و فرآیند آب‌کشی با ارزیابی ظروف ادامه می‌یابد تا ظروف از هر لحاظ کاملا تمیز شوند.

تکنولوژی نوآورانه Active Water (آب فعال) نتایج عالی تمیز کردن ظروف را تضمین می‌کند. این فن‌آوری باعث گرمایش سریع‌تر و عملکرد بهتر پمپ برای افزایش گردش آب می‌شود.

ماشین ظرفشویی جدید بوش با مبدل‌های حرارتی از ظروف شیشه‌ای حساس مراقبت می‌کند. کارایی این سیستم به این گونه است که آب را در مخزن شستشو از پیش‌گرم می‌کند و این کار باعث می‌شود از شک ناگهانی به ظروف جلوگیری شود.

از دیگر ویژگی‌های این ماشین ظرفشویی بوش می‌توان به خشک‌کن اضافی، پایه‌های قابل تنظیم، تکنیک حفاظت از شیشه، سیستم حفاظت از آب مجموع سیستم، نمایشگر LED ساعت واقعی، قفل‌کودک، نشانگر میزان نمک و جلادهنده، نمایشگر زمان شروع، پایان و مدت باقیمانده اشاره کرد.

مصرف آب و انرژی ظرفشویی SMS68MW02E

این ظرفشویی با برچسب مصرف انرژی ++A آن را در رده ماشین ظرفشویی‌های کم‌مصرف قرار داده است. مصرف انرژی آن 266 کیلو وات ساعت در سال بر اساس 280 بار شستشو تخمین زده شده است ولی با این حال مصرف انرژی آن بستگی به استفاده کاربر از دستگاه دارد.68MW02E BOSCH

مصرف آب این ماشین ظرفشویی بوش در هر شستشو 9.5 لیتر و در سال 22600 لیتر بر اساس 280 بار شستشو است. مصرف آب واقعی این ماشین ظرفشویی بستگی به نوع استفاده از دستگاه دارد.

6 درجه حرارت شستشو در ظرفشویی SMS68MW02E عبارت است از:

 • برنامه 1: مدت زمان 135 دقیقه، دمای آب 70 درجه سانتی‌گراد، مصرف ‌آب 15 لیتر، مصرف انرژی 1.2 کیلو وات.
 • برنامه 2: مدت زمان 190 دقیقه، دمای آب 65 درجه سانتی‌گراد، مصرف ‌آب 18 لیتر، مصرف انرژی 1.6 کیلو وات.
 • برنامه 3: مدت زمان 195 دقیقه، دمای 50 درجه سانتی‌گراد، مصرف ‌آب 9.5 لیتر، مصرف انرژی 0.93 کیلو وات.
 • برنامه 4: مدت زمان 240 دقیقه، دمای 50 درجه سانتی‌گراد، مصرف ‌آب 10 لیتر، مصرف انرژی 1.09 کیلو وات.
 • برنامه 5: مدت زمان 90 دقیقه، دمای 50 درجه سانتی‌گراد، مصرف ‌آب 11 لیتر، مصرف انرژی 0.85 کیلو وات.
 • برنامه 6: مدت زمان 6 دقیقه، دمای 65 درجه سانتی‌گراد، مصرف ‌آب 10 لیتر، مصرف انرژی 0.93 کیلو وات.

مشخصات ظاهری ظرفشویی بوش مدل SMS68MW02E

در این بخش به توصیف ظاهری این ظرفشویی می‌پردازیم. ظرفشویی 68MW02E به رنگ سفید دارای بدنه ضد خش و همچنین جنس بدنه داخلی آن از فولاد ضد زنگ است.

این ماشین ظرفشویی با ابعاد عمق 600، عرض 600 و ارتفاع 845 میلی‌متر و وزن 55 کیلوگرم مناسب هر نوع آشپزخانه‌ای با دکوراسیون‌های متنوع، طراحی شده است.

ظرفشویی مدل SMS68MW02E بوش دارای 3 سبد با قابلیت تنظیم ارتفاع است. سبد بالا برای کارد، قاشق و چنگال و همچنین فنجان‌های کوچک طراحی شده، سبد دوم جایگاه لیوان و به طور کلی ظروف با سایز کوچک است و سبد پایین نیز مناسب ظروف بزرگ‌تری چون بشقاب و دیس و... طراحی شده است.

صفحه نمایش TFT این دستگاه به شما اطلاعات سریع در مورد ماشین ظرفشویی، برنامه‌های شستشو، زمان باقیمانده و نمایشگر نمک و جلادهنده است که در صورت اتمام هر کدام نشانگر مخصوص آن بر روی صفحه روشن خواهد شد و به شما برای پر کردن مخزن مربوطه هشدار می‌دهد. 

ماشین ظرفشویی سفید بوش مجهز به لامپ داخلی می‌باشد که امکان دید بهتری را برای شما فراهم کرده و می‌توانید به راحتی ظروف را داخل دستگاه چیده و آماده شستشو کنید.

طول کابل این ماشین ظرفشویی 175 سانتی‌متر است. همچنین طول شلنگ ورودی 165 سانتی‌متر و طول شلنگ تخلیه 190 سانتی‌متر است.

نتیجه‌گیری:

اگر می‌خواهید از شستن ظروف و آسیب مواد شوینده شیمیایی به دست خود رهایی یابید خرید ماشین ظرفشویی به شما کمک فراوانی خواهد کرد. در میان برندهای مختلف بدون شک ظرفشویی بوش برترین برند در تولید این کالا محسوب می‌شود. تکنولوژی‌های منحصر به فرد ظرفشویی‌های بوش شستشوی همه نوع ظروف را آسان کرده است. در میان مدل‌های گوناگون این دستگاه، ماشین ظرفشویی مدل SMS68MW02E از جمله با کیفیت‌ترین ظرفشویی‌های بوش به حساب می‌آید. این ظرفشویی ۱۴ نفره به رنگ سفید، مناسب تمامی خانواده‌هاست. ۸ برنامه شستشوی اصلی و ۴ برنامه‌ی ویژه این دستگاه امکان شستشوی تمامی ظروف کوچک، بزرگ و ظروف کریستال را فراهم آورده است. مصرف آب آن 9.5 لیتر است که با وجود سنسورهای مختلف، آب و برق مورد نیاز دستگاه به صورت بهینه مصرف می‌شوند. لامپ داخلی این ظرفشویی روشنایی لازم جهت قرار دادن ظروف را فراهم می‌آورد.
با توجه به توضیحات فوق در رابطه با ماشین ظرفشویی 68MW02E می‌توان گفت انتخاب این مدل بدون تردید یک انتخاب درست و بی‌نقص خواهد که با داشتن آن در آشپزخانه خود سالیان سال شستن ظروف خود را با خیالی آسوده به آن سپرده و از کیفیت پاک‌کنندگی آن لذت خواهید برد.

چرا ماشین ظرفشویی مدل SMS68MW02E بوش را از هورانه بخریم؟

از آن‌جا که هورانه به‌طور تخصصی تنها بر عرضه و فروش لوازم خانگی متمرکز است، کالای اصل را به خوبی می‌شناسد و از شرکت‌های گارانتی‌کننده نیز به خوبی شناخت دارد، بنابراین از اصل بودن و گارانتی معتبر تمام محصولات این شرکت اطمینان کامل داشته باشید.

در هنگام خرید و طی نمودن مراحل ثبت سفارش، اگر با مشکلی مواجه شدید یا سوالی در ذهن‌تان ایجاد شد، می‌توانید با پشتیبانی هورانه تماس بگیرید. کارشناسان هورانه شما را مرحله به مرحله، از انتخاب محصول تا خرید نهایی، راهنمایی خواهند کرد.

یکی دیگر از برتری‌های هورانه در مقایسه با سایر فروشگاه‌های آنلاین، سرعت عمل در تحویل کالای خریداری شده به مشتری است. کلیه سفارشات تهران و البرز طی حداکثر 3 ساعت کاری تحویل مشتری می‌شوند. سفارشات سایر شهرها (مراکز استان) طی حداکثر 24 ساعت کاری و شهرهای کوچک و دور افتاده طی حداکثر 48 ساعت کاری تحویل خریدار می‌شوند.

هورانه دارای نماد اعتماد دو ستاره از وزارت صنعت، معدن و تجارت است و طبق قوانین این‌نماد کلیه فروشگاه‌های اینترنتی دارای نماد اعتماد ملزم به ارائه 7 روز ضمانت بازگشت وجه به مشتریان خود هستند لذا شما می‌توانید با آسودگی خاطر کالای مورد نظر خود را از هورانه خریداری کنید چرا که در صورت وجود هرگونه عیب و نقص فیزیکی و فنی و یا مغایرت در رنگ و مدل کالای تحویلی می‌توانید به راحتی از این امکان استفاده کرده و کالای خریداری شده را مرجوع کنید.

امکان پرداخت وجه کالای خریداری شده در محل (مخصوص شهر تهران) و ارسال رایگان کالا تا درب منزل (مخصوص شهر تهران) از دیگر مزایای فروشگاه اینترنتی هورانه است.

در نهایت هورانه در تلاش است تا تجربه‌ خوشایندی از خرید اینترنتی لوازم خانگی را برای شما هموطنان عزیز پدید آورد.

 
ویژگی‌ها

مشخصات کلی

برند : بوش
کشور سازنده : آلمان
رنگ : سفید
مصرف انرژی : ++A

گنجایش و ابعاد

طول : 60 سانتی‌متر
عرض : 60 سانتی‌متر
ارتفاع : 85 سانتی‌متر
وزن : 55 کیلوگرم
ظرفیت : 14 نفره

مشخصات فنی

میزان آب مصرفی : 9.5 لیتر
نصف شوی :
سنسور آب :
تعداد سبد : 3 سبد
خشک کن اضافی :
برنامه ویژه : 4 برنامه ویژه
برنامه شستشو : 8 برنامه شستشو

نقد و بررسی شما

ماشین ظرفشویی بوش SMS68MW02E
 • سری 6
 • ساخت کشور آلمان
 • ظرفیت 14 نفره
 • مصرف انرژی ++A
 • مصرف 9.5 لیتر آب در هر سیکل شستشو

نقد و بررسی شما

 
دیدگاه‌ها(10)
1396-09-23

title

ظرفشویی و دریافت کردم، در کمتر از ۳ ساعت

 • آیا این دیدگاه برای شما مفید بود؟
 • (0) (0)
1396-09-23

title

چه جالب اگه قراره تخفیفی روی کالا اعمال کنید قیمت محصول و الکی بالا نمیبرید بعد بیاید بهش تخفیف بدید. کمتر فروشگاهی به این شکل و با این شفافیت کار میکنه موفق باشید

 • آیا این دیدگاه برای شما مفید بود؟
 • (0) (0)
1396-09-23

title

به نظر من برخلاف خیلی فروشگاه های اینترنتی دیگه که قیمت پائین تری از فروشگاه هورانه داره، بهترین خرید از فروشگاه شما بوده، کارشناس فروش حرفه ای، ارسال به موقع، راننده های با ادب و با تجربه، کالای بدون هیچ نقص و ایراد واقعا کارتو عالی بود

 • آیا این دیدگاه برای شما مفید بود؟
 • (0) (0)
1396-09-13

title

ویهان عزیز
ظرفشویی بوش مدل 68MW02E همانطور که در مشخصات این محصول نیز ذکر شده، دارای قفل کودک است.

 • آیا این دیدگاه برای شما مفید بود؟
 • (0) (0)
1396-09-13

title

قفل کودک این سری دارد؟

 • آیا این دیدگاه برای شما مفید بود؟
 • (0) (0)
1396-05-21

title

سلام
روز بخیر سرکار خانم مریم صداقت
بله این محصول دقیقا ماشین ظرفشویی بوش مدل SMS68TW06E بوده و تنها تفاوت عمده این محصول با 06 سیستم زيولیت می‌باشد.

 • آیا این دیدگاه برای شما مفید بود؟
 • (0) (0)
1396-05-21

title

سلام
روز بخیر جناب احمد رضایی
در روزهای تعطیل، اگر سفارشی ثبت شود، ارسال سفارشات بر اساس زمان ثبت شده بر روی سیستم، در اولین روز کاری برای خریدار ارسال می‌شود و اگر سفارشی در روزهای عادی قبل از ساعت ۶ عصر ثبت شود همان روز برای خریدار ارسال می‌گردد.

 • آیا این دیدگاه برای شما مفید بود؟
 • (0) (0)
1396-05-20

title

ممنون بابت اطلاعات مفید و کاملی که در اختیار خریداراتون قرار میدید توضیحاتتون واقعا کامله

 • آیا این دیدگاه برای شما مفید بود؟
 • (0) (0)
1396-05-20

title

لمروز که تعطیله اگه این محصول و سفارش بدم کی به دستم میرسه؟

 • آیا این دیدگاه برای شما مفید بود؟
 • (0) (0)
1396-05-20

title

این محصول مثل 68tw06 و فقط زئولیت و وای فای نداره؟ این حرف درسته؟

 • آیا این دیدگاه برای شما مفید بود؟
 • (0) (0)

نقد و بررسی شما

محصولات مشابه

مقایسه 0