هیچ امتیاز پاداش برای این محصول وجود ندارد.

یخچال فریزر سامسونگ RT45

( )
  • گنجایش: 17 فوت
  • مصرف انرژی : +A
  • رنگ: سفید و سیلور
  • مدت گارانتی: 18 ماه
  • مجهز به تکنولوژی کمپرسور اینورتر دیجیتال
SAMSUNG - سامسونگ

تماس بگیرید

مشخصات کلی

برند سامسونگ
رنگ سفید و سیلور
مصرف انرژی +A

گنجایش و ابعاد

عرض 67 سانتی‌متر
ارتفاع 171 سانتی‌متر
عمق 71 سانتی‌متر
سایز 17 فوت

مشخصات فنی

ظرفیت خالص یخچال 276 لیتر
ظرفیت خالص فریزر 87 لیتر
ظرفیت خالص کل 363 لیتر
جنس طبقات شیشه
تعداد کشو 1
تعداد کمپرسور 1 عدد
تصفیه آب
برج هوای چند جریانی
آبسردکن
فیلترها فیلتر بوگیر ضد باکتری

سایر مشخصات محصول

سایر مشخصات مجهز به لامپ LED و نمایشگر LED اطلاعات یخچال، دارای یخساز دستی و طبقات شیشه‌ای، قابلیت خنک سازی سریع و رطوبت خودکار محفظه میوه و سبزیجات

سامسونگ
سفید و سیلور
67 سانتی‌متر
171 سانتی‌متر
+A
71 سانتی‌متر
276 لیتر
87 لیتر
363 لیتر
شیشه
1
17 فوت
1 عدد
فیلتر بوگیر ضد باکتری
مجهز به لامپ LED و نمایشگر LED اطلاعات یخچال، دارای یخساز دستی و طبقات شیشه‌ای، قابلیت خنک سازی سریع و رطوبت خودکار محفظه میوه و سبزیجات

یخچال فریزر سامسونگ مدل RT45

یخچال سامسونگ مدل RT45 از یخچال فریزر‌های مدل کمبی است که با رده مصرف انرژی +A تحت لیسانس شرکت سامسونگ ساخته و به بازار عرضه شده است.

این یخچال فریزر بالا سامسونگ مجهز به کمپرسور اینورتر دیجتال می‌باشد که برخلاف کمپرسورهای معمولی که در مدت زمان کمی بعد از مدام کارکردن از کار باز می‌ایستد، این کمپرسور عمر طولانی دارد.

این کمپرسور اینورتر دیجیتال سامسونگ تنظیمات تعدیل کننده خفیفی براساس میزان رطوبت و الگوهای مصرف انجام‌ می‌دهد که ضمن تامین یک شرایط دمای بهینه پایدارتر، سایش و فرسایش کمپرسور را کاهش می‌دهد.

شما با خرید این محصول، مصرف انرژی کمتر، کاهش هزینه‌های قبض برق، کارکردی بی‌صدا (44 دسی‌بل) و پوشش ضمانت 10 ساله کمپرسور را برای خود به ارمغان بیاورید.

یخچال RT45 سامسونگ 17 فوت ظرفیت کلی دارد که به شرح زیر می‌باشد:

  • ظرفیت یخچال: 276 لیتر
  • ظرفیت فریزر: 87 لیتر
  • ظرفیت کلی: 363 لیتر

ویژگی و امکانات یخچال فریزر سامسونگ RT45

سیستم‌های سرمایشی موجود در این مدل محفظه انجماد سریع Fast Freezing و سیستم خنک کننده دوگانه Twin Coolingو جریان برودتی یکنواخت Multi Flow می‌باشد.

یکی از بهترین ویژگی‌های این یخچال فریزر سامسونگ این است که مجهز به فیلتر بوگیر می‌باشد که باعث تازه ماندن و حفظ طم و مزه خواراکی‌های داخل یخچال می‌شود.

محفظه میوه و سبزیجات این یخچال دارای تکنولوژی تنظیمات رطوبت خودکار می‌باشد که این تکنولوژی خوراکی شما مدت زمان بیشتری تازه می‌ماند.

فیلتر این یخچال فریزر بالا سامسونگ کربن اکتیو می‌باشد. هوایی که این فیلتر عبور می‌کند را دائما استریل و بوزدایی می‌کند و توری آنتی‌باکتریال باکتری‌ها را از بین می‌برد.

این یخچال سامسونگ مجهز به روشنایی داخلی LED می‌باشد که به طور ماهرانه در دو جداره داخلی تعبیه شده است، این روشنایی باعث دید بهتر و طبیعی‌تر در طول شب و راحت‌تر مشاهده کردن فضای داخلی دستگاه می‌شود.

یکی از بهترین ویژگی‌های این لامپ‌های LED این است که گرمای کمتری نسبت به لامپ‌های معمولی ایجاد می‌کند که این امر باعث شرایط ثابت دمای یخچال فریزر می‌شود.

از دیگر ویژگی‌های این یخچال می‌توان به هشدار درب، یخساز دستی، عمکرد آسان بازشو درب و فضای تخم‌مرغ اشاره کرد.

مشخصات ظاهری یخچال فریزر مدل RT45

این یخچال فریزر بدون برفک سامسونگ در دو رنگ سفید و سیلور می‌باشد که ابعاد آن (عرض) 67، (ارتفاع) 171،(عمق) 71 سانتی‌متر می‌باشد.

یخچال سامسونگ مدل RT45 دارای 4 قفسه از جنس شیشه‌ مقاوم و 1 جا میوه‌ای بزرگ و جادار می‌باشد. فریزر آن مجهز به یک قفسه و یخساز دستی می‌باشد.

پشتیبانی