کاتالوگ

فیلترهای فعال:
  سازنده
  نمای ظاهری

  تجهیزات آشپزخانه 

  • هود بوش
   هود بوش

   هود بوش

   اگر تصمیم به خرید یک هود با کیفیت برای آشپزخانه خود گرفته‌اید، هود بوش بهترین انتخاب پیش روی شماست.

   هود آشپزخانه بوش علاوه بر طراحی زیبا، طول عمر بالایی داشته و از کیفیت ساخت بسیار بالایی نیز بهره می‌برد، پس خرید هود بوش یک انتخاب درست و هوشمندانه برای خریدارانی است که فارغ از هزینه، به فکر خرید یک هود با کیفیت جهانی هستند.

   هود بوش به نسبت سایر هودهای آشپزخانه قیمت بالاتری دارد و از کیفیت بالاتری نیز برخوردار است. برخی از مدل‌های هود بوش ساخت آلمان بوده و برخی دیگر از مدل‌های هود بوش ساخت ایتالیا می‌باشند. هود آشپزخانه بوش در ۳ رنگ سفید، سیلور (استیل) و مشکی بوده و بسته به طراحی آشپزخانه خود می‌توانید از میان این تنوع رنگ، محصول مورد نیاز خود را خریداری کنید.

   کلیه هودهای بوش دارای ۲۴ ماه گارانتی رسمی بوش سرویس می‌باشند. بوش سرویس تنها نماینده رسمی بوش در ایران است لذا از خرید هود بوش که فاقد گارانتی بوش سرویس است خودداری نمایید چرا که هیچگونه تضمینی در اصل بودن آنها وجود ندارد.

  • ماشین آشپزخانه بوش
   ماشین آشپزخانه بوش

   ماشینهای آشپزخانه ازتعداد کارایی های کمتری برخوردار بوده ولی قابلیت اضافه کردن قطعات جداگانه را دارند. به این معنی که بعد از خرید دستگاه مدنظر، میتوانید قطعاتی که شامل کارایی های بیشتری هستند را به آن اضافه کنید. برای مثال ماشین های آشپزخانه معمولا دارای همزنهای حرفه ای با سری های جداگانه برای خمیر، مایعات و غیره وهمچنین دارای تعدادی تیغه جهت رنده و خلال کردن هستند و در صورت نیاز شما به موارد دیگر، میتوانید قطعات اضافی مانند چرخ گوشت و یا مخلوط کن را ازنمایندگی های مرتبط خریداری و استفاده کنید. درنتیجه غذاسازها  قابلیت ارتقاء ندارند.در صورتیکه ماشینهای آشپزخانه امکان ارتقاء داشته و توانایی انجام کارهای به مراتب سنگین تراز غذاسازها را دارند. بهتر است که در هنگام خرید به نیاز خود و توقعی که از دستگاه دارید دقت کنید.

  نمایش 1 - 15 از 15 آیتم
  نمایش 1 - 15 از 15 آیتم

  بازدیدهای اخیر

  هیچ محصولی بازدید نشده است.