این محصول هیچ هدیه و امتیازی ندارد، زیرا شامل یک تخفیف است.

ظرفشویی بوش SMS46MW01D

( )
  • سری 4
  • ظرفیت: 13 نفره
  • مصرف انرژی ++A
  • ساخت کشور آلمان
  • مصرف آب در هر سیکل شستشو: 6.5 لیتر

Give a Name

3,000,000 تومان

2,870,000 تومان

افزودن به لیست دلخواه

لوازم جانبی پیشنهادی برای این محصول


مشخصات کلی

برند بوش
کشور سازنده آلمان
رنگ سفید
مصرف انرژی ++A

گنجایش و ابعاد

طول 60 سانتی‌متر
عرض 60 سانتی‌متر
ارتفاع 85 سانتی‌متر
ظرفیت 13 نفره

مشخصات فنی

میزان آب مصرفی 6.5 لیتر
نصف شوی
سنسور آب
تعداد سبد 3 سبد
خشک کن اضافی
برنامه ویژه 4 برنامه ویژه شستشو شامل:‌ VarioSpeed ​​Plus, HygienePlus, extra drying
برنامه شستشو 6 برنامه شستشو
زئولیت

سایر مشخصات محصول

سایر مشخصات Turbo Speed 20min (شستشوی سریع ۲۰ دقیقه‌ای)، Pre Wash (شستشوی اولیه)، Load Sensor (تشخیص تعداد ظروف)

بوش
آلمان
سفید
60 سانتی‌متر
60 سانتی‌متر
85 سانتی‌متر
13 نفره
++A
6.5 لیتر
3 سبد
4 برنامه ویژه شستشو شامل:‌ VarioSpeed ​​Plus, HygienePlus, extra drying
6 برنامه شستشو
Turbo Speed 20min (شستشوی سریع ۲۰ دقیقه‌ای)، Pre Wash (شستشوی اولیه)، Load Sensor (تشخیص تعداد ظروف)

ماشین ظرفشویی مدل SMS46MW01D بوش

ظرفشویی بوش SMS46MW01D از سری 4 ظرفشویی بوش ساخت کشور آلمان می‌باشد. این ظرفشویی 13 نفره بوش مبله بوده که با عرض 60 سانتی متر به رنگ سفید به بازار عرضه می‌شود.

برچسب سطح انرژی این مدل ماشین ظرفشویی بوش ++A بوده که یکی از بهترین سطح انرژی مصرف در ماشین ظرفشویی می‌باشد.

این ماشین دارای 4 برنامه ویژه و 6 برنامه شستشو می‌باشد.

مصرف آب این مدل ظرفشویی بوش تنها 6/5 لیتر بوده و با داشتن سنسور آب (AQUA SENSOR) که بر اساس نوع و شدت آلودگی ظروف، مقدار آب آبکشی را تنظیم می‌کند، به میزان زیادی در مصرف آب صرفه‌جویی می‌کند. این ماشین، بسته به میزان چربی و رسوبات باقی‌مانده در آب آبکشی، کافی یا ناکافی بودن آن را برای ادامه آبکشی تعیین می‌کند.

ظرفشویی مدل 46MW01D بوش دارای خشک‌کن اضافی نیز بوده و می‌تواند هر ظرفی را به بهترین نحو ممکن خشک کند.

برنامه‌های اتوماتیک این ظرفشویی بطور خودکار بهترین شستشو را برای شما انجام می‌دهد، با حداقل مصرف آب و انرژی بر اساس میزان کثیفی ظروف، مصرف آب و دمای آن و زمان آبکشی دقیقا مشخص می‌شود. علاوه بر آن، آب آبکشی ذخیره شده و برای آبکشی اولیه‌ ظروف بعدی مورد استفاده مجدد قرار می‌گیرد، در نتیجه شما یک آبکشی بهینه و شستشویی عالی با مصرف حداقل آب خواهید داشت.

برنامه‌های Silence Plus And Silence Plus  این دستگاه، تنها با ایجاد 46 دسی‌بل صدا می‌تواند محیط بسیار آرامی برای شما فراهم می‌کند. همچنین موتور EcoSilence Drive  آن بسیار پر قدرت و با دوام و بی‌صدا می‌باشد که مزید بر علت بی‌صدایی ماشین شماست.

برنامه حفاظت از ظروف شیشه‌ای مدل MW01D بوش باعث می‌شود تا بتوانید انواع ظروف شیشه‌ای نازک و ظریف خود را بدون نگرانی از آسیب دیدن و شکستن ظروف در این ماشین شسته و کاملا خشک تحویل بگیرید. برنامه‌ی GLASS 40 Cْ نیز به همین منظور در این ماشین تعبیه شده است. Heat Exchanger آن نیز ابتدا دمای آب را گرم کرده و ظروف شیشه‌ای ظریف را ابتدا خیس می‌کند تا با شوک ناگهانی ظروف با آب داغ مواجه نشده و نشکند و سپس آنها را می‌شوید.

یکی از بهترین مزیت‌های این ظرفشویی سیستم Load Sensor است که دیگر شما نیازی به انتظار زمان پر شدن کامل دستگاه را ندارید. این دستگاه، براساس میزان ظروف موجود در ماشین مصرف آب و مواد شوینده را تنظیم و شستشو را در هر زمان انجام داده و باعث صرفه‌جویی در مصرف آب و برق می‌شود.

ماشین ظرفشویی مدل SMS46MW01D بوش با دارا بودن برنامه Active Water و 3 سبد Vario Flex انعطاف‌پذیر می‌باشد. سبد پایینی آن برای ظروف حجیم و سبد بالایی آن برای ظروف کوچکتر مورد استفاده قرار می‌گیرد.

از دیگر امتیازات این ظرفشویی تعیین زمان شروع با تاخیر از 1 تا 24 ساعت می‌باشد که شما می‌توانید بر اساس نیاز و زمان دلخواه‌تان شستشو را انجام دهید. همچنین نمایشگر LED دستگاه نیز زمان باقیمانده را به شما نشان می‌دهد.

شرکت بوش،‌ همراه همیشگی شما، با قرار دادن Aqua Stop در این دستگاه ضمانت آسیب‌های ناشی از قعطی و نشتی آب را به عهده گرفته است.

DMCA.com Protection Status