ماشین لباسشویی بوش WAW2876XIR

محصول جدید

 • از سری 6 لباسشویی بوش 
 • ظرفیت 9 کیلوگرم
 • ساخت کشور آلمان
 • مجهز به برنامه ActiveOxygen
 • برچسب مصرف انرژی +++A

جزییات بیشتر

 
اطلاعات بیشتر

ماشین لباسشویی 9 کیلویی بوش WAW2876XIR

یکی دیگر از محصولات با کیفیت بوش که در دسته مربوط به شستشو قرار دارد با کد WAW2876XIR به بازار عرضه شده است. این ماشین لباسشویی استیل رنگ که در کشور آلمان ساخته شده برای افرادی که علاقه‌مند به دکوراسیونی مدرن و دوستدار این طیف رنگ هستند بسیار مناسب خواهد بود. علاوه‌بر ظاهری ساده و شیک این دستگاه، ظرفیت 9 کیلوگرمی آن به راحتی نیازهای خانواده‌های بزرگ و همچنین کوچک را در بر خواهد گرفت.

ماشین لباسشویی WAW2876XIR از سری 6 تولیدات بوش با قدرت 1400 دور در دقیقه‌ی موتور خود، توان بالایی در شستشو و خشک کردن البسه شما خواهد داشت و رضایت شما را از شستشو جلب خواهد کرد. این دستگاه با کلاس انرژی +++A در زمره کالاهای کم مصرف قرار می‌گیرد که هم در مصرف برق و هم انرژی مصرف پایینی خواهد داشت. نوع موتور BLDC این لباسشویی در هنگام شستشو 48 دسی بل و در زمان خشک کردن 72 دسی بل صدا تولید می‌کند. این میزان تولید صدا به شما اجازه می‌دهد تا حتی در شب یا زمان‌هایی کودک شما در خواب است بدون هیچ دغدغه‌ای لباس‌هایتان را بشویید.
ماشین لباسشویی استیل WAW2876XIR توسط شرکت بوش سرویس نمایندگی رسمی شرکت بوش در ایران عرضه می‌شود و همچنین دارای 36 ماه ضمانت از این شرکت است.

برنامه‌های شستشوی این دستگاه

مهندسان بوش برای آن که امکان شستشوی هر نوع الیافی با این دستگاه امکان‌پذیر باشد برنامه‌های گوناگونی را برای آن در نظر گرفته‌اند که با کمک این برنامه‌ها به الیاف مختلف در هنگام شستشو آسیبی وارد نشود. ماشین لباسشویی WAW2876XIR نیز دارای 13 برنامه شستشو است.

این 13 برنامه شستشو عبارت است از:

 • Active Oxygen (شستشو بهداشتی بدون شوینده)
 • Shirts (شستشوی پیراهن)
 • Sportswear (لباس‌های ورزشی)
 • Super 15 (شستشوی سریع)
 • Night Wash (شستشوی شبانه)
 • Allergy Plus (شستشوی ضد آلرژی)
 • Drum Clean (شستشوی دیگ)
 • Cottons (برنامه پارچه کتان/نخ/پنبه)
 • Cottons Eco (برنامه اقتصادی کتان/نخ/پنبه)
 • Easy Care (آسان شستشو)
 • Quick/Mix (شستشوی سریع و ترکیبی)
 • Delicate Silk (شستشوی لباس‌های ظریف/ابریشمی)
 • Wool (شستشوی لباس پشمی)
 • Rinse/Spin/Drain (شستشو/چرخش/تخلیه)

علاوه‌بر این 13 برنامه برای انواع لباس‌ها، دو برنامه دیگر به جهت صرفه‌جویی در مصرف انرژی در نظر گرفته شده است که شامل:

 1. Eco Perfect
 2. Speed Perfect

هستند. این دو برنامه با کاهش زمان و دمای شستشو سبب می‌شود آب و انرژی کمتری مصرف شود و اما با وجود کاهش این دو مورد در کیفیت شستشو خللی وارد نمی‌شود و با همان کیفیت بالا تمامی لباس‌ها را می‌توان شست. با استفاده از این برنامه‌ها هزینه‌های شما به میزان چشم‌گیری کاهش می‌یابد.

یکی از مهمترین ویژگی‌های ماشین لباسشویی WAW2876XIR مجهز بودن به برنامه Active Oxygen است. منظور ازبرنامه اکتیو اکسیژن شستشو با دمای پایین اما با بهداشت بالا است. با تکنولوژی جدید ActiveOxygen  با باکتری‌ها و بوهای ناخوشایند لباس‌ها خداحافظی کرده و به یکی از بهداشتی‌ترین و ملایم‌ترین روش‌های شستشو حتی در دماهای پایین و بدون نیاز به هیچ افزودنی شیمیایی خوش‌آمد بگویید.
Active Oxygen با استفاده از مولد اوزون داخلی، بهداشتی‌ترین عملکرد شستشو را به ارمغان می‌آورد. هنگامی که گزینه شستشوی Active Oxygen یا برنامه از بین برنده بوهای ناخوشایند را انتخاب می‌کنید، ماشین لباسشویی ده‌ها مولکول اوزون رادر مخزن پخش می‌کند. این مولکول‌ها جرم و باکتری‌ها را تا 99/99% حتی در دماهای پایین از بین خواهند برد. به این ترتیب بدون استفاده از هیچ شوینده شیمیایی و تنها با زدن یک دکمه تمامی لباس‌ها با هر نوع الیافی توسط این لباسشویی بوش عاری از هر گونه میکروب می‌شوند.

مزایای استفاده از برنامه Active Oxygen:

 1. عدم نیاز به مواد شوینده شیمیایی
 2. ایجاد رایحه خوشایند در لباس‌ها پس از چرخه شستشو
 3. تضمین کننده حفاظت از الیاف لباس
 4. قابل انتخاب برای برنامه‌های مختلف به جز الیاف پشمی، آبکشی، چرخش، خشک کردن، برنامه 15 و 30 دقیقه‌ای

برنامه Prewash (پیش شستشو) در این لباسشویی مناسب برای لباس‌های بسیار کثیف است که به ابتدای برنامه‌های بلند مدت افزوده شده تا به شستشوی بهتری بیانجامد.

برنامه Water Plus که به معنای آبکشی اضافی است در صورت نیاز برای آبکشی بیشتر لباس‌ها این برنامه را انتخاب نمایید.

گزینه دیگر بسیار کاربردی در لباسشویی WAW2876XIR برنامه اتو کشی آسان است. این برنامه بسیار مورد توجه افرادی است که از اتوکشی لباس فراری هستند چرا که حرکات آرام و دقیق درام شستشو سبب می‌شود چروک کمتری در لباس‌ها باقی ماند و عمل زمان‌بر و دشوار اتوکشی به راحتی انجام پذیرد.

برای زمان‌های که پس از روشن کردن دستگاه متوجه می‌شویم که تعدادی از لباس‌ها را جا گذاشته‌ایم گزینه بارگیری مجدد مدل WAW2876XIR به یاری ما خواهد آمد. با این گزینه قادرید در مراحل اولیه شستشو چرخه را متوقف لباس‌های جا مانده را افزوده و مجدد با زدن دکمه شروع سیکل شستشو را فعال نمایید.

با استفاده از قابلیت‌های متعدد این دستگاه به راحتی هزینه‌های خود را کاهش دهید و همچنین در مصرف انرژی صرفه‌جویی کنید برنامه دیگری که به ما کمک می‌کند تا این مهم را به جا آوریم امکان شروع با تاخیر این لباسشویی است. به وسیله این گزینه زمان شستشو را به تعویق بیاندازید و دستگاه را تنظیم کنید تا در ساعات افت مصرف شروع به کار نموده و به این شیوه در مصرف انرژی صرفه‌جویی نمایید.

36 ماه گارانتی بوش سرویس

امکانات لباسشویی WAW2876XIR

برای این لباسشویی نیز همچون سایر مدل‌ها تکنولوژی‌های متعددی قرار داده شده است تا بتوان در موقعیت‌های مختلف از آن استفاده کرد. حسگر بار یا سنسور اندازه‌گیری وزن البسه یکی از این فن‌آوری‌هاست که در این لباسشویی بسیار کاربردی خواهد بود چرا که ظرفیت 9 کیلویی مدل WAW2876XIR  این تصور را به وجود می‌آورد که برای شستن لباس‌ها و صرفه‌جویی در مصرف آب و برق ظرفیت آن تکمیل گردد اما با وجود حسگر بار نیازی به منتظر ماندن برای تکمیل لباسشویی نیست چرا که این سنسور کمترین و بیشترین لباس‌ها را تشخیص خواهد داد و با توجه به مقدار البسه داخل دستگاه، آب مورد نیاز را به داخل درام هدایت می‌کند. به ایت ترتیب با وجود این سنسور در مصرف آب صرفه‌جویی خواهد شد.

نمایشگر LED این لباسشویی تمامی اطلاعات مورد نیاز از محصول را در اختیار ما قرار می‌دهد و به این ترتیب با مشاهده آن از برنامه انتخابی، دمای شستشو، زمان باقی مانده و... به راحتی مطلع خواهیم شد.
لباسشویی WAW2876XIR مجهز به قفل کودک است که پس از 3 الی 4 ثانیه فعال می‌شود و پس از شروع سیکل شستشو در صورت برخورد با دکمه‌های دستگاه تغییری در روند شستشو ایجاد نمی‌شود.

فن‌آوری Active Water Plus در این لباسشویی به کمک سه سنسور که شامل حسگر بار، کنترل و انتقال آب مدیریت بهینه آب را بر عهده دارد. عملکرد آن به این صورت است که با تشخیص میزان البسه داخل دستگاه آب مورد به جهت شستشو به داخل دیگ منتقل خواهد شد.

جنس دیگ Vario Drum در این لباسشویی بوش سبب می‌شود تا در هنگام شستشو حرکات دیگ بسیار آهسته و دقیق باشد تا به تاروپود لباس‌ها صدمه‌ای وارد نگردد و همچنین لباس‌ها با این حرکات آرام کمتر در هم گره خواهند خورد.

خاصیت دیگری که ماشین لباسشویی مدل WAW2876XIR آلمانی داراست AntiVibration است. بااین خاصیت هیچ لرزشی به هنگام عملکرد دستگاه احساس نمی‌شود. به طور کلی ضد لرزش بودن آن در کنار صدای تولیدی اندک، باعث شده تا هیچ آلودگی صوتی از آن به گوش نرسد.

نتیجه‌گیری:

همانطور که به طور مفصل در این مطلب از ویژگی‌های این مدل از لباسشویی‌های بوش گفته شد. رنگ استیل لباسشویی بوش مدل WAW2876XIR برای افرادی که علاقه‌مند به این رنگ‌ها بوده و همچنین به دنبال کارایی و کیفیت بالا در شستشو هستند پیشنهاد خواهد شد. این لباسشویی 9 کیلوگرمی با قدرت موتور  1400 دور در دقیقه خود به راحتی نیازهای خانواده کوچک یا بزرگ شما را پوشش می‌دهد. امکانات تعبیه شده این دستگاه استفاده از آن را ساده و همچنین بهینه کرده است. با به کارگیری این امکانات در مصرف منابع صرفه جویی کنید و از سوی دیگر هزینه‌های خود را کاهش دهید.
با قرارگیری برنامه‌های متعدد در این دستگاه با خاطری آسوده از ظریف‌ترین تا مقاوم‌ترین پارچه‌ها و الیاف را با آن بشویید و از قدرت بالای پاک کنندگی و محافظت از لباس‌هایتان حیرت زده شوید.

چرا ماشین لباسشویی بوش مدل WAW2876XIR را از هورانه بخریم؟

از آنجا که هورانه بطور تخصصی تنها بر عرضه و فروش لوازم خانگی متمرکز است، کالای اصل را به خوبی می‌شناسد و از شرکت‌های گارانتی کننده نیز به خوبی شناخت دارد، بنابراین از اصل بودن و گارانتی معتبر تمام محصولات این شرکت اطمینان کامل داشته باشید.

در هنگام خرید و طی نمودن مراحل ثبت سفارش، اگر با مشکلی مواجه شدید یا سوالی در ذهن‌تان ایجاد شد، می‌توانید با پشتیبانی هورانه تماس بگیرید. کارشناسان هورانه شما را مرحله به مرحله، از انتخاب محصول تا خرید نهایی، راهنمایی خواهند کرد.

یکی دیگر از برتری‌های هورانه در مقایسه با سایر فروشگاه‌های آنلاین، سرعت عمل در تحویل کالای خریداری شده به مشتری است. کلیه سفارشات تهران و البرز طی حداکثر 3 ساعت کاری تحویل مشتری می‌شوند. سفارشات سایر شهرها (مراکز استان) طی حداکثر 24 ساعت کاری و شهرهای کوچک و دور افتاده طی حداکثر 48 ساعت کاری تحویل خریدار می‌شوند.

هورانه دارای نماد اعتماد دو ستاره از وزارت صنعت، معدن و تجارت است و طبق قوانین این نماد کلیه فروشگاه‌های اینترنتی دارای نماد اعتماد ملزم به ارائه 7 روز ضمانت بازگشت وجه به مشتریان خود هستند لذا شما می‌توانید با آسودگی خاطر کالای مورد نظر خود را از هورانه خریداری کنید چرا که در صورت وجود هرگونه عیب و نقص فیزیکی و فنی و یا مغایرت در رنگ و مدل کالای تحویلی می‌توانید به راحتی از این امکان استفاده کرده و کالای خریداری شده را مرجوع کنید.

امکان پرداخت وجه کالای خریداری شده در محل (مخصوص شهر تهران) و ارسال رایگان کالا تا درب منزل (مخصوص شهر تهران) از دیگر مزایای فروشگاه اینترنتی هورانه است.

در نهایت هورانه در تلاش است تا تجربه‌ خوشایندی از خرید اینترنتی لوازم خانگی را برای شما هموطنان عزیز پدید آورد.

 
ویژگی‌ها

مشخصات کلی

برند : بوش
کشور سازنده : آلمان
سری : سری 6
رنگ : استیل
مصرف انرژی : +++A
قدرت موتور : 1400 دور در دقیقه
نوع موتور : BLDC (بی‌صدا با عمر طولانی)
تعداد برنامه شستشو : 13 برنامه شستشو
نوع دیگ : WaveDrum
تعداد شیر ورودی : 1 عدد
نوع صفحه نمایشگر : LED
میزان صدا : در حین شستشو 48 دسی‌بل، در حین چرخش 72 دسی‌بل

گنجایش و ابعاد

طول : 60 سانتی‌متر
عرض : 60 سانتی‌متر
ارتفاع : 85 سانتی‌متر
وزن : 80 کیلوگرم
ظرفیت : 9 کیلوگرم

مشخصات فنی

ضد لرزش :
قفل کودک :
شستشوی سریع :
ضد چروک :
شستشوی خودکار دیگ :
اتو کشی آسان :
سنسور اندازه‌گیری وزن البسه :
قابلیت Pause و شروع مجدد :
شستشوی اضافه :
پایان با تاخیر :
شستشوی اولیه :
حرکت چندگانه دیگ :

نقد و بررسی شما

ماشین لباسشویی بوش WAW2876XIR
 • از سری 6 لباسشویی بوش 
 • ظرفیت 9 کیلوگرم
 • ساخت کشور آلمان
 • مجهز به برنامه ActiveOxygen
 • برچسب مصرف انرژی +++A

نقد و بررسی شما

 
دیدگاه‌ها(7)
1396-08-16

title

سرکار خانم نصر
علت اینکه انتهای برخی از کالاها IR نوشته شده این است که این کالاها به سفارش ایران و جهت فروش در کشور ایران تولید شده‌اند. به طور کلی شرکت بوش کد اختصاری کشورها را در انتهای مدل محصولات سفارشی درج می‌کند. برای مثال EU برای محصولات سفارش اتحادیه اروپا، ME برای کالاهای به سفارش خاورمیانه، GB برای انگلستان، DE برای آلمان و به همین ترتیب برای سایر کشورها و مناطق است.
این ماشین لباسشویی ساخت کشور آلمان بوده و دارای ۳۶ ماه ضمانت نامه رسمی بوش سرویس است.
این محصول بسیار جدید بوده و هنوز بر روی وب سایت رسمی بوش درج نشده است.

 • آیا این دیدگاه برای شما مفید بود؟
 • (0) (0)
1396-08-15

title

سلام ببخشيدميخواستم بپرسم اينكه آخر اسم اين محصولات IR نوشته شده به چه معني هست ؟ يعني مونتاژ ايرانه ؟! آخه هيچ دليل ديگه اي نداره كه آخر اسم IRبنويسند و در سايت رسمي بوش هم اين اسم نيست .

 • آیا این دیدگاه برای شما مفید بود؟
 • (0) (0)
1396-04-21

title

این مدل سری 6 است میخواستم لطف کنید تفاوت های سری 6 و 8 را بفرمایید

 • آیا این دیدگاه برای شما مفید بود؟
 • (0) (0)
1396-03-06

title

با سلام خدمت آقا یا خانم علیزاده
بله این مدل جزو جدیدترین محصولات بوش می باشد که به تازگی وارد بازار ایران شده. این محصول مجهز به سیستم activeoxygen است و آپشن idos را ندارد.

 • آیا این دیدگاه برای شما مفید بود؟
 • (0) (0)
1396-03-06

title

با سلام خدمت خانم یا آقای اصغرنژاد
گارانتی این محصول برای شرکت بوش سرویس بوده و دارای ۳۶ ماه ضمانت است.

 • آیا این دیدگاه برای شما مفید بود؟
 • (0) (0)
1396-03-04

title

گارانتی این محصول برا کدوم شرکته؟

 • آیا این دیدگاه برای شما مفید بود؟
 • (0) (0)
1396-03-04

title

این مدل جدید اومده؟ چه فرقی داره با ۳۲۶۶xir?

 • آیا این دیدگاه برای شما مفید بود؟
 • (0) (0)

نقد و بررسی شما

محصولات مشابه

منو

مقایسه 0