ظرفشویی بوش SMS88TI26E

محصول جدید

 • سری 8
 • ساخت کشور آلمان
 • دارای فن‌آوری زئولیت
 • مصرف انرژی +++A
 • مصرف آب  7.5 لیتر در هر شستشو

جزییات بیشتر

 
اطلاعات بیشتر

ماشین ظرفشویی بوش مدل SMS88TI26E

کمپانی معتبر و بزرگ بوش بار دیگر یکی از بهترین ماشین ظرفشویی‌های خود را که از سری 8 محصولات بوش بوده را روانه بازار کرده است. این ظرفشوی به دلیل کارایی بالا و طیف وسیعی از امکانات یکی از پرفروشترین ظرفشویی‌های موجود در بازار است.ظرفشویی بوش

موتور الکترونیکی و بسیار قدرتمند این ماشین ظرفشویی فوق العاده ساکت Eco Silence Drivetm با عمر طولانی بوده که مجهز به سیستم Super Silence است و باعث کاهش سر و صدا می‌شود. همچنین این موتور بدون برس کار می کند و عملکرد فوق‌العاده آرام را تضمین می‌کند و این تنها یکی از مزایای استفاده از این ماشین ظرفشویی است.

این ظرفشویی فوق ساکت تنها 40 – 45 دسی‌بل صدا تولید کرده که این حجم صدا نسبت به سایر ظرفشویی‌های دیگر بسیار کمتر است. شما حتی می‌توانید زمانی که کودک دلبندتان در خواب است بدون نگرانی این ظرفشویی را روشن کرده و از شسشوی بدون هیچ‌گونه سر و صدا آن نهایت لذت را ببرید.

ظرفیت این ظرفشویی سری 8 بوش 13 نفره بوده که شما در طی یک دور شستشو می‌توانید مقدار بیشتری ظروف خود را شسته و در زمان و انرژی خود صرفه‌جویی کنید.

یکی از قابلیت‌های جدیدی که شرکت بوش روی این مدل ماشین ظرفشویی اعمال کرده فن‌آوری Home Connect است. با وجود این سیستم شما می‌توانید حتی زمانی که خارج از منزل هستنید با نرم افزار که روی گوش یا تبلت خود نصب کرده‌اید دستگاه را روشن کنید و از هر لحظه وضعیت آن اطلاع داشته باشید.

ماشین ظرفشویی سری 8 بوش مدل 88TI26E مجهز به زئولیت بوده که یکی از ویژگی‌های منحصر به فرد این دستگاه به شمار می‌رود. این فن‌آوری باعث عملکرد بهتر خشک‌کردن ظروف با جریان هوای قوی و ملایم باعث خشک شدن 100 درصد انواع ظروف حتی پلاستیکی می‌شود. همچنین تکنولوژی Zeolith باعث افزایش طول عمر ظرفشویی شما می‌شود. قابلیت انحصاری Zeolith آن بوده که به واسطه‌ی این خصیصه و با کمک نوعی سنگ معدنی، ظروف در هنگام خشک شدن تحت تاثیر این ماده قرار می‌گیرند و با کمترین میزان مصرف انرژی، ظروف هرچه درخشان‌تر و بهتر خشک می‌گردند.

ظرفشویی 13 نفره بوش دارای 8 برنامه شستشو و 6 برنامه ویژه بوده که عبارتنداز:

برنامه‌های شستشو

 • Auto 35-45 °C (شستشوی خودکار)ظرفشویی بوش مدل ti26e
 •  Auto 45-65 °C(شستشوی خودکار)
 • Auto 65-75 °C (شستشوی خودکار)
 •  Super 60 °C (شستشوی ویژه)
 • Eco 50 °C (شستشوی اقتصادی)
 • Night Program 50 °C (شستشوی شبانه)
 • Quick wash 45 °C (شستشو سریع)
 •  Pre-Rinse(پیش‌شستشو)

برنامه‌های ویژه:

 • Remote Start (شروع از راه دور)
 • Shine & Dry (شستشو درخشان و خشک)
 • Intensive Zone (افزایش فشار آب در سبد پایین مخصوص ظروف بزرگ)
 • Vario Speed ​​Plus (کاهش زمان شستشو)
 • Half Load (نصف‌شوی)
 • Hygiene Plus (شستشو با درجه حرارت بالا)

همچنین این ظرفشویی دارای 6 درجه حرارت مختلف است که شما بسته به نیاز خود می‌توانید از این دستگاه استفاده کنید.

مصرف آب و انرژی ماشین ظرفشویی مدل SMS88TI26E

مصرف انرژی این ماشین ظرفشویی در سال براساس 280 سیکل شستشو 235 کیلو وات است. البته مصرف واقعی انرژی بستگی به نوع استفاده شما از دستگاه دارد.

مصرف آب ظرفشویی بوش مدل SMS88TI26E در سال براسال 280 دوره شستشو 2100 لیتر بوده. البته مصرف واقعی آب بستگی به نوع استفاده شما از دستگاه دارد.

 • برنامه 1 خودکار – مدت زمان 90 - 105 دقیقه – حرارت آب 35 - 45 درجه – مصرف انرژی 0.65 - 75 کیلو وات – مصرف آب 10 - 15 لیتر.
 • برنامه 2 خودکار – مدت زمان 90 - 160 دقیقه – حرارت آب 45 - 65 درجه – مصرف انرژی 0.65 - 1.25 کیلو وات –مصرف آب 6 - 17 لیتر.
 • برنامه 3 خودکار – مدت زمان 120 - 155 دقیقه –  حرارت آب 65 - 75 درجه – مصرف انرژی 0.95 - 1.2 کیلو وات – مصرف آب 10 - 14 لیتر.
 • برنامه 4 ویژه – مدت زمان 140 دقیقه – حرارت آب 60 درجه – مصرف انرژی 1.35 کیلو وات – مصرف آب 11 لیتر.
 • برنامه 5 اقتصاد- مدت زمان 225 دقیقه – حرارت آب 50 درجه - مصرف انرژی 0.73 کیلو وات – مصرف آب 7.5 لیتر.
 • برنامه 6 شب – مدت زمان 235 دقیقه – حرارت آب 50 درجه – مصرف انرژی 0.8 کیلو وات – مصرف آب 8 لیتر.

حداکثر درجه حرارت برای مصرف آب 60 درجه سانتی‌گراد است

ویژگی و امکانات ظرفشویی بوش SMS88TI26E

این ماشین ظرفشویی بوش مجهز به سیستم حفاظت از ظروف شیشه‌ای (Aqua Mix) است که به طور مدام درجه سختی آب را تنظیم می‌کند و ظروف‌های حساس و شیشه‌ای با مراقبت‌های ویژه شسته می‌شوند. همچنین برنامه 40 درجه در این مدل ظرفشویی بوش برای شستشوی ظروف ظریف و کریستال تعبیه شده است که هم‌زمان با خشک‌کردن باعث براق شدن ظروف هم می‌شود.ظرفشویی بوش 13 نفره

گزینه Intensive Zone  در این ماشین ظرفشویی بوش باعث افزایش فشار هوا و افزایش درجه حرارت در سبد پایین می‌شود. با این برنامه شما می‌توانید به راحتی ظروف ظریف را در سبد بالا و ظروف بزرگ مانندگ تابه و قابلمه را در سبد پایین گذاشته و دستگاه را روشن کنید و شاهد نتایج شگفت‌آوری باشید.

برنامه هوشمند Active Water در این ظرفشویی بوش SMS88TI26E در هر شستشو باعث مصرف حداقل آب می‌شود. این فن‌آوری نوآورانه با استفاده از توزیع هدفمند آب و گردش سریع‌تر و افزایش خروجی پمپ برای گردش آب بیشتر، عملکرد شستشو فوق العاده را تضمین می‌کند. همچنین به لطف این فن‌آوری مصرف آب در برنامه ECO تنها 6.5 لیتر است.

سیستم Aqua Stop شامل یک شیلنگ دوشاخه‌ای، یک شیر ایمنی و همچنین یک سوپاپ کف با سوپاپ شناور است که 100 درصد باعث حفاظت از ماشین ظرفشویی می‌شود. این سیستم اگر تشخیص نشتی آب در دستگاه را بدهد، جریان آب را به طور خودکار قطع می‌کند. با فن‌آوری Aqua Stop ماشین ظرفشویی و خانه خود را در برابر خسارت‌های ناشی از آب ایمن کنید.

تکنولوژی Aqua Sensor در ظرفشویی مدل SMS88TI26E جهت اندازه‌گیری میزان لک، ذرات باقیمانده مواد، چربی یا بقایای مواد شوینده را تشخیص می‌دهد و فرآیند آب‌کشی با ارزیابی ظروف ادامه می‌یابد تا ظروف از هر لحاظ کاملا تمیز شوند.

حتما برای شما هم پیش آمده که نمی‌توانید برای شستشو ظروف صبر کنید تا دستگاه پر شود، باید بگوییم که دیگر نگران این موضوع نباشید، شرکت بوش با تعبیه فن‌آوری Half Load (نصف‌شوی) این مشکل را به راحتی حل کرده است. این همان چیزی است که نه تنها در مصرف آب صرفه‌جویی می‌کند، بلکه در زمان هم صرفه‌جویی می‌کند.

ظرفشویی بوش SMS88TI26E دارای Load Sensor است. این سنسور هوشمند با اندازه‌گیری ظروف مقدار آب و شوینده را به طور خودکار تنظیم کرده که این موضوع باعث کاهش هزینه ها و صرفه‌جویی در مصرف انرژی و آب می‌شود.

یکی دیگر از ویژگی‌های این ظرفشویی بوش 13 نفره این است که مجهز به فن‌آوری جدید Hygiene Plus (شستشو با درجه حرارت بالا) است که با فعال کردن این گزینه تا 99.999 درصد تمام آلودگی‌ها از سطح ظروف پاک شده که این قابلیت سلامت کودکان و افرادی که دچار آلرژی هستند را تضمین می‌کند.ظرفشویی بوش سری 8

همچنین ظرفشویی مدل SMS88TI26E  بوش مجهز به سیستم مبدل‌حرارتی بوده که از ظروف شیشه‌ای حساس مراقبت می‌کند. کارایی این سیستم به این گونه می‌باشد که آب را در مخزن شستشو از پیش گرم می‌کند و این کار باعث می‌شود از شک ناگهانی به ظروف جلوگیری شود.

ظرفشویی 3 سبد بوش دارای سیستم سبد Versio Flex Pro بوده که قابلیت تنظیم هر سه طبقه را برای شما فراهم کرده است. این سبدها شامل 6 قفسه پلاستیکی قابل انعطاف و 8 قفسه در سبد پایه و 2 قفسه فنجان در سبد پایه و 2 قفسه فنجان در سبد پایین می‌باشد که این امکان را به شما می‌دهد تا از تمامی فضای موجود در ماشین ظرفشویی به طور کامل بهره ببرید.

اگر شما می‌خواهید در میهمانی‌هایتان نهایت سرعت و تمیزی را هنگام شستشو ظروف داشته باشید حتما از مدل ظرفشویی استفاده کنید. ظرفشویی مدل SMS88TI26E  ظروفتان را سریع و در مدت زمانی کم شسته و خشک شوند. شما تنها با فشار دکمه Vario Speed ​​Plus زمان شستشو را 66 درصد کاهش دهید و این در حالی که ظروف شما به طور کامل شسته و تمیز خواهند شد.

ظرفشویی SMS88TI26E بوش دارای برنامه شروع با تاخیر است که این امکان را به شما می‌دهد تا از 24 - 1 ساعت این برنامه را تنظیم کنید. با عملکرد تاخیر زمانی می‌توانید برنامه را برای زمان شروع دلخواه انتخاب کنید. این برنامه به شما اجازه می‌دهد که دستگاه خود را به راحتی در هر زمان در طول روز، در طول ساعات کار یا در شب، اداره کنید. ضمنا پس از شروع برنامه، نمایشگر زمان باقیمانده را دقیق نشان می‌دهد.

از دیگر ویژگی و امکانات این مدل ظرفشویی جدید بوش می‌توان به سیستم صوتی پایان برنامه، صفحه لمسی، قفل‌کودک، پنهان بودن دکمه‌های تنظیم، سیستم فیلتر خود تمیز کردن با فیلتر 3 میلی‌متری و لوله فولادی ضد‌زنگ نیز اشاره کرد.

مشخصات فنی و ظاهری ظرفشویی بوش 88TI26E

اگر بخواهیم از ظاهر این ماشین ظرفشویی بوش مدل 88TI26E برایتان بگوییم ابعاد این دستگاه با ابعاد استاندارد جهانی تولید شده که عرض آن 60، عمق 60 و طول 85 سانتی‌متر بوده که مناسب هر نوع آشپزخانه‌ای است. رنگ این ظرفشویی بوش استیل بوده که با هر نوع دکوراسیونی تلفیق پیدا کرده و مورد پسند خانم‌های خانه‌دار است. همچنین وزن این دستگاه 56 کیلوگرم است.

طول شلنگ ورودی این ظرفشویی 165 سانتی‌متر و طول شلنگ خروجی 190 سانتی‌متر است. همچنین طول کابل برق آن 175 سانتی‌متر است.

این ظرفشویی استیل 13 نفره بوش مجهز به لامپ داخلی بوده که این امکان را به شما می‌دهد تا ظروف خود را با دقت در دستگاه چینده و آماده شستشو کنید.

صفحه نمایشگر ظرفشویی 88TI26E بوش TFT چند رنگی بوده که اطلاعات را به سرعت به نمایش می‌گذارد. این صفحه نمایشگر با وضوح بالایی که دارد، تصاویر آن به راحتی قابل خواندن است. همچنین نشانگر زمان باقیمانده، میزان سطح نمک و مواد شوینده است.

اگر شما دنبال خرید ماشین ظرفشویی جدید با کیفیت و لوکس ولی با قیمت مناسب هستید. ماشین ظرفشویی مدل SMS88TI26E بوش بهترین انتخاب پیش روی شما بوده و ما این اطمینان را به شما می‌دهیم که این دستگاه با عملکرد بی‌نظیر خود، شما را شگفت‌زده خواهد کرد و پاسخگوی تمام نیاز روزانه شما خواهد بود.

 
ویژگی‌ها

مشخصات کلی

برند : بوش
کشور سازنده : آلمان
رنگ : استیل
مصرف انرژی : +++A

گنجایش و ابعاد

طول : 60 سانتی‌متر
عرض : 60 سانتی‌متر
ارتفاع : 85 سانتی‌متر
وزن : 55 کیلوگرم
ظرفیت : 13 نفره

مشخصات فنی

میزان آب مصرفی : 7.5 لیتر
نصف شوی :
سنسور آب :
تعداد سبد : 3 سبد
برنامه ویژه : 6 برنامه ویژه
برنامه شستشو : 8 برنامه شستشو

نقد و بررسی شما

ظرفشویی بوش SMS88TI26E
 • سری 8
 • ساخت کشور آلمان
 • دارای فن‌آوری زئولیت
 • مصرف انرژی +++A
 • مصرف آب  7.5 لیتر در هر شستشو

نقد و بررسی شما

 
دیدگاه‌ها(1)
1395-12-09

title

بلاخره این کالا موجود شد چقدر خوب

 • آیا این دیدگاه برای شما مفید بود؟
 • (0) (0)

نقد و بررسی شما

محصولات مشابه

بازدیدهای اخیر

منو

مقایسه 0