لباسشویی بوش WAW32590 EXCLUSIV

محصول جدید

 • از سری 8 لباسشویی بوش
 • ساخت کشور آلمان
 • ظرفیت 9 کیلوگرم
 • قدرت موتور 1600 دور در دقیقه
 • برچسب مصرف انرژی +++A

جزییات بیشتر

 
اطلاعات بیشتر

ماشین لباسشویی بوش WAW32590 سفارش آلمان EXCLUSIV

لباسشویی بوش مدل WAW32590 Exclusiv همانطور که از نام آن پیداست یکی از محصولات اِکسکلوسیو یا به عبارتی سفارشی شرکت بوش است. محصولات Exclusiv محصولاتی هستند که به سفارش کشور آلمان تولید شده‌اند و در مصرف آب و انرژی نسبت به سایر مدل‌ها برتری دارند. به زبان ساده‌تر محصولاتی که بر روی آنها EXCLUSIV نوشته شده جهت مصرف کشور آلمان بوده و مصرف آب و برق پایین‌تری نسبت به دیگر مدل‌ها دارند. خریداران ایرانی اعتماد ویژه‌ای به این سری از محصولات بوش دارند و ذهنیت عامه مردم این است که محصولات Exclusiv از کیفیت بالاتری برخوردارند.

این ماشین لباسشویی 9 کیلوگرمی بوش  با قدرت موتور 1600 دور در دقیقه قادر است با قدرت بالایی شستشو و خشک کردن لباس‌ها را انجام دهد. با وجود این قدرت موتور پس از مرحله خشک کردن تنها 44% رطوبت در لباس‌ها باقی خواهد ماند می‌توان اذعان داشت این میزان عملکرد در خشک کردن البسه بی‌نظیر است.
نوع موتور این لباسشویی آلمانی با تجهیز به سیستم Eco Silence Drive در حین عملکرد قدرتمند مصرف انرژی پایینی داشته علاوه‌ بر آن بسیار بی‌صدا عمل می‌کند به طوری که در زمان شستشو 47 دسی بل و زمان خشک کردن 73 دسی بل صدا از آن به گوش خواهد رسید. همچنین با خاصیت Anti Vibrationi این دستگاه که به معنای ضد لرزش بودن آن است به جرات می‌توان گفت شما متوجه عملکرد آن نخواهید شد بنابراین با این ویژگی‌ها به راحتی دستگاه را در شب یا در زمانی که کودک دلبندتان در خواب است روشن نمایید و از بی‌صدا بودن آن آسوده باشید.
لباسشویی WAW32590EXCLUSIV از سری 8 تولیدات بوش، دارای مصرف انرژی +++A است که این لباسشویی را قادر ساخته تا مصرف انرژی پایینی داشته باشد. همچنین وجود برنامه‌ها و امکاناتی سبب شده تا استفاده از این لباسشویی مقرون به صرفه باشد.
این دستگاه سفید رنگ که به منظور مصرف در کشور آلمان تولید شده در داخل ایران با گارانتی 36 ماهه از شرکت کاراسرویس عرضه می‌شود که خدمات پس از فروش آن را عهده‌دار است. 

36 ماه گارانتی کاراسرویس

برنامه‌های شستشوی این لباسشویی

همانند سایر لباسشویی‌های بوش، در ماشین لباسشویی مدل WAW32590EXCLUSIV نیز به منظور امکان شستشوی همه نوع الیافی با آن، برنامه‌های متعددی قرار داده شده است. شما به سادگی متناسب با جنس پارچه یا لباس، برنامه مورد نظر را انتخاب و با خیالی راحت از حفاظت الیاف، دستگاه را تنظیم کنید تا آماده شستشو گردد. از ظریف‌ترین تا مقاوم‌ترین تاروپودها را به لباسشویی WAW32590EX بسپارید و از نتایج شستشوی این دستگاه لذت ببرید.

14 برنامه شستشو در این مدل لباسشویی بوش قرار داده شده است که به ترتیب شامل:

 • Hemden (شستشوی پیراهن)
 • Daunen (شسشتو با دمای پایین)
 • AllergiePlus (شستشوی ضد آلرژی)
 • Sportswear (لباس‌های ورزشی)
 • Jeans/Dunkle Wasche (لباس جین/تیره)
 • ExtraKurz 15 (شستشوی سریع 15 دقیقه‌ای)
 • Trommel reinigen (شستشوی دیگ)
 • Baumwolle (شستشوی کتان/پنبه/نخ)
 • Pflegeleicht (آسان شستشو)
 • Schnell/Mix (شستشوی ترکیبی)
 • Fein/Seide (لباس‌های حساس/ابریشمی)
 • Wolle (شستشوی لباس‌های پشمی)
 • Spulen/Schleudern
 • Abpumpen

علاوه‌بر این 14 برنامه‌ی شستشو به منظور صرفه‌جویی در مصرف آب و انرژی دو برنامه در ماشین لباسشویی WAW32590EXCLUSIV قرار داده شده است که عبارت است از:

 1. Eco perfect
 2. Speed perfect

 این دو برنامه کاهش مصرف انرژی، با کاهش دما و زمان شستشو به میزان قابل توجهی مصرف را کاهش داده و در نتیجه در کاهش هزینه‌های ما نیز تاثیرگزار خواهد بود.

برنامه Vorwasche (شستشوی اولیه) که برای لباس‌های بسیار کثیف کاربرد دارد و پیش از برنامه‌های شستشوی بلند مدت انتخاب می‌شود تا پیش از سیکل شستشوی اصلی لباس‌ها بیشتر در آب قرار گرفته و تمیزتر شوند.

برنامه Wasser Plus (آبکشی اضافی) همانطور که از نامش پیداست به منظور آبکشی مجدد لباس‌ها استفاده خواهد شد.

برنامه دیگری که سبب می‌شود کار زمان‌بر و دشوار اتو کردن لباس‌ها به سرعت و به سادگی صورت گیرد برنامه Bugelleicht است. این برنامه با حرکات آرام و دقیق درام سبب می‌شود تا چروک کمتری در لباس‌ها باقی بماند و به این ترتیب با سرعت بالاتر و به سادگی لباس‌هایتان را اتو کنید.

گزینه Flecken برنامه لکه‌بری است که با انتخاب آن دستگاه را تنظیم می‌کنیم تا 4 نوع از مشخص‌ترین لکه‌ها راتشخیص داده و نسبت به از بین بردن آن اقدام نماید. با استفاده از این برنامه پاکیزه‌ترین لباس‌ها را در دسترس داشته باشید.

ویژگی و امکانات لباسشویی WAW32590EXCLUSIV

Active Water Plus ویژگی منحصر به فردی که در اکثر لباسشویی‌های بوش همچون این مدل وجود دارد. این ویژگی مدیریت آب را عهده‌دار است و به کمک سه سنسور کنترل، حسگر بار و انتقال آب ابتدا میزان البسه داخل دستگاه را سنجیده و با توجه به مقدار آنها آب مورد نیاز برای شستشوی البسه را به داخل درام هدایت می‌کند و به این ترتیب با کمک این سنسور در مصرف آب صرفه‌جویی خواهد شد.

حالت Vario Drum دیگ شستشو در این لباسشویی با حرکات آرام و آهسته درام عمل کرده که این ویژگی مسبب محافظت بی‌رقیب این دستگاه از الیاف لباس شده است. در نتیجه این حرکات دقیق و آهسته، لباس‌ها نیز در هم گره نخورده و کمتر چروک خواهند شد.

به کمک حسگر بار یا سنسور اندازه‌گیری وزن البسه در لباسشویی WAW32590 اِکسکلوسیو دیگر نیازی به منتظر ماندن برای پر شدن دستگاه نیست و کمترین لباس‌ها را در داخل دستگاه انداخته و دستگاه را روشن کنید. این سنسور هر قدر هم که تعداد کمی لباس در لباسشویی باشد آنها را تشخیص می‌دهد و با توجه به آن آب مورد نیاز را برای شستشو مصرف می‌کند.

منازل شما با ویژگی Aqua Stop در مدل WAW32590EXCLUSIV ایمن خواهد شد چرا که این سیستم به طور هوشمند نشتی آب را تشخیص داده و بلافاصله پس از آن جریان آب ورودی را قطع می‌کند و به این ترتیب از ایجاد آسیب توسط آب جلوگیری خواهد شد.

با برنامه شروع با تاخیر زمان شستشو را به تعویق بیاندازید به این ترتیب می‌توانید به کمک این گزینه شروع شستشوی لباس‌هایتان را در زمان مورد نظر خود تنظیم نمایید و یا دستگاه را در ساعات افت مصرف تنظیم کنید تا شستشو را انجام دهد.

برای همه ما پیش آمده که پس از روشن کردن لباسشویی متوجه شدیم تعدادی از لباس‌ها جامانده‌اند. امکان بارگیری مجدد در لباسشویی WAW32590EXCLUSIV در این موقعیت بسیار به کار خواهد آمد. در مراحل اولیه شستشو می‌توان دستگاه را متوقف و لباس‌های جامانده را به دستگاه افزود و مجدد چرخه شستشو را فعال کرد.

صفحه نمایش LED این لباسشویی اطلاعاتی از دستگاه را در اختیارمان قرار خواهد داد. اطلاعاتی چون زمان شستشو، برنامه انتخابی، دمای شستشو و... ما را از وضعیت سیکل شستشو آگاه خواهند کرد و به راحتی می‌توانیم اطلاعات مورد نیاز را با مشاهده آن بدست آوریم.
قفل کودک موجود در این مدل پس از 3 تا 4 ثانیه پس از شروع برنامه فعال خواهد شد و دیگر برخورد با پانل لباسشویی تغییری در روند شستشو ایجاد نخواهد کرد.

نتیجه‌گیری:

در انتخاب یک مدل از بهترین لباسشویی‌های بوش دچار سر در گمی و تردید شدید؟ با مطالعه اطلاعات ماشین لباسشویی WAW32590EXCLUSIV از سری 8 بوش با یکی از بهترین مدل‌های این دستگاه آشنا شوید. این لباسشویی که به منظور مصرف در کشور آلمان تولید شده است نسبت به سایر مدل‌ها در مصرف آب و انرژی، برتری دارد چرا که به طوری طراحی شده تا از این منابع بهینه مصرف نماید. این لباسشویی 9 کیلویی با ظرفیت بالایی که داراست پاسخگوی نیاز خانواده‌های کوچک و بزرگ خواهد بود. با تشخیص میزان البسه دیگر شستشوی لباس‌های کم نیز با این لباسشویی مقدور خواهد بود. موتور 1600 دور در دقیقه مدل WAW32590EXCLUSIV از قدرت بالایی در شستشو و خشک کردن لباس‌ها برخوردار است. وجود برنامه‌ها و امکانات گوناگون در این دستگاه شستشویی بی‌نظیر و همچنین حفاظت ویژه‌ای از لباس‌ها به ارمغان آورده است. با خیالی آسوده شستشوی انواع پارچه و لباس‌ها را به این دستگاه بی‌رقیب بسپارید و سال‌ها از داشتن آن آسوده باشید.

چرا ماشین لباسشویی WAW32590 اِکسکلوسیو را از هورانه بخریم؟

از آنجا که هورانه بطور تخصصی تنها بر عرضه و فروش لوازم خانگی متمرکز است، کالای اصل را به خوبی می‌شناسد و از شرکت‌های گارانتی کننده نیز به خوبی شناخت دارد، بنابراین از اصل بودن و گارانتی معتبر تمام محصولات این شرکت اطمینان کامل داشته باشید.

در هنگام خرید و طی نمودن مراحل ثبت سفارش، اگر با مشکلی مواجه شدید یا سوالی در ذهن‌تان ایجاد شد، می‌توانید با پشتیبانی هورانه تماس بگیرید. کارشناسان هورانه شما را مرحله به مرحله، از انتخاب محصول تا خرید نهایی، راهنمایی خواهند کرد.

یکی دیگر از برتری‌های هورانه در مقایسه با سایر فروشگاه‌های آنلاین، سرعت عمل در تحویل کالای خریداری شده به مشتری است. کلیه سفارشات تهران و البرز طی حداکثر 3 ساعت کاری تحویل مشتری می‌شوند. سفارشات سایر شهرها (مراکز استان) طی حداکثر 24 ساعت کاری و شهرهای کوچک و دور افتاده طی حداکثر 48 ساعت کاری تحویل خریدار می‌شوند.

هورانه دارای نماد اعتماد دو ستاره از وزارت صنعت، معدن و تجارت است و طبق قوانین این نماد کلیه فروشگاه‌های اینترنتی دارای نماد اعتماد ملزم به ارائه 7 روز ضمانت بازگشت وجه به مشتریان خود هستند لذا شما می‌توانید با آسودگی خاطر کالای مورد نظر خود را از هورانه خریداری کنید چرا که در صورت وجود هرگونه عیب و نقص فیزیکی و فنی و یا مغایرت در رنگ و مدل کالای تحویلی می‌توانید به راحتی از این امکان استفاده کرده و کالای خریداری شده را مرجوع کنید.

امکان پرداخت وجه کالای خریداری شده در محل (مخصوص شهر تهران) و ارسال رایگان کالا تا درب منزل (مخصوص شهر تهران) از دیگر مزایای فروشگاه اینترنتی هورانه است.

در نهایت هورانه در تلاش است تا تجربه‌ خوشایندی از خرید اینترنتی لوازم خانگی را برای شما هموطنان عزیز پدید آورد.

 
ویژگی‌ها

مشخصات کلی

برند : بوش
کشور سازنده : آلمان
سری : سری 8
رنگ : سفید
مصرف انرژی : +++A
قدرت موتور : 1600 دور در دقیقه
نوع موتور : BLDC (بی‌صدا با عمر طولانی)
تعداد برنامه شستشو : 14 برنامه شستشو
نوع دیگ : استیل ضد زنگ
تعداد شیر ورودی : 1 عدد
نوع صفحه نمایشگر : LED
میزان صدا : 47 الی 73 دسی بل

گنجایش و ابعاد

طول : 59 سانتی‌متر
عرض : 60 سانتی‌متر
ارتفاع : 85 سانتی‌متر
وزن : 65 کیلوگرم
ظرفیت : 9 کیلوگرم

مشخصات فنی

ضد لرزش :
قفل کودک :
شستشوی سریع :
ضد چروک :
استفاده بهینه از مواد شوینده :
شستشوی خودکار دیگ :
برنامه‌های کاهش مصرف انرژی : Eco perfect , Speed perfect
اتصال به تلفن همراه :
اتو کشی آسان :
سنسور اندازه‌گیری وزن البسه :
قابلیت Pause و شروع مجدد :
قابلیت لکه بری :
شستشوی اضافه :
شروع با تاخیر : 1 الی 24 ساعت
پایان با تاخیر :
عیب یابی خودکار :
شستشوی اولیه :
حرکت چندگانه دیگ :
بخارشوی :
Steam Refresh :

نقد و بررسی شما

لباسشویی بوش WAW32590 EXCLUSIV
 • از سری 8 لباسشویی بوش
 • ساخت کشور آلمان
 • ظرفیت 9 کیلوگرم
 • قدرت موتور 1600 دور در دقیقه
 • برچسب مصرف انرژی +++A

نقد و بررسی شما

 
دیدگاه‌ها(7)
1396-02-16

title

این ماشین لباسشویی بوش رو به همه کسانی که می‌خوان یه لباسشویی خیلی خوب داشته باشن توصیه می‌کنم.
الان تقریبا یک ماهه که دارم ازش در منزل استفاده می‌کنم و خیلی خیلی ازش راضیم.
واقعا لباسشویی خوبیه از هر نظر.

 • آیا این دیدگاه برای شما مفید بود؟
 • (1) (0)
1395-11-26

title

کالا صحیح و سالم در کمتر از ۳ ساعت به دستم رسید.
برخورد راننده خیلی خوب و محترمانه بود، برخورد و راهنمایی‌های کارشناسان فروش خیلی صبورانه و حرفه‌ای بود، سرعت عمل در تحویل کالا بی‌نظیر بود (تا حالا همچین چیزی ندیده بودم)، از سایت‌ها کتاب می‌خریم ۴-۳ روز طول می‌کشه به دستمون برسه اما ماشین لباسشویی با این حجم و سنگینی رو ۳ ساعته تحویل گرفتم.
در کل از خریدم رضایت کامل رو دارم و فروشگاه خوب هورانه رو به تمام هموطنان پیشنهاد می‌کنم.
خسته نباشید به تیم خوب هورانه و مدیران آن

 • آیا این دیدگاه برای شما مفید بود؟
 • (2) (0)
1395-11-23

title

فروشگاهتون واقعا معتبره و تمام کارشناسای فروشتون واقعا عالی هستن. خیلی خوبه که تو صنعت لوازم خانگی فروشگاه اینترنتی وجود داره که خیلی راحت میشه بهش اطمینان کرد و ازش با خیال راحت خرید کرد

 • آیا این دیدگاه برای شما مفید بود؟
 • (1) (0)
1395-11-07

title

یکی از بهترین لباسشویی های بوش ۹ کیلوییه هم کارکرد باهاش راحت هم برنامه هاش برای شستشو کافیه کاملا مناسب برای ی خانواده ۵ نفرس

 • آیا این دیدگاه برای شما مفید بود؟
 • (1) (0)
1395-11-07

title

کاش بتونید برای حراجیاتون قبلش مشتریاتون و خبر کنید تا اگه قصد خرید یا معرفی کالایی رو به شخصی دارن قبلش خبر دار بشن

 • آیا این دیدگاه برای شما مفید بود؟
 • (1) (0)
1395-11-07

title

واقعا حراج زدید قیمت این کالا خیلی اومده پایین من اگه میدونستم انقدر تخفیف میدید هفته پیش ازتون خرید نمیکردم خب

 • آیا این دیدگاه برای شما مفید بود؟
 • (1) (0)
1395-11-07

title

کالا به دستم رسید قیمتتون با بازار و فروشگاه اینترنتی های دیگه ۳۰۰ تومن اختلاف داشت اول ترسیدم گفتم سر کاریه اما دقیقا همون کالایی بود که امین حضور در مغازه ها دیده بودم. ممنونم و خسته نباشید

 • آیا این دیدگاه برای شما مفید بود؟
 • (1) (0)

نقد و بررسی شما

محصولات مشابه

منو

مقایسه 0