به دلیل نابسامانی بازار تا اطلاع ثانوی فروش نداریم

بخاری کارگاهی 440 انرژی

محصول جدید

  • وزن (کیلوگرم): 70
  • نوع سوخت: گازوئیل / نفت سفید
  • فضای قابل گرمایش (مترمکعب): 500-950
  • ابعاد (عرض*طول*ارتفاع): 73*94*173 سانتی‌متر
  • قدرت حرارتی ورودی (کیلو کالری در ساعت): 50000

جزییات بیشتر

 
اطلاعات بیشتر

بخاری کارگاهی انرژی مدل 440

بخاری کارگاهی انرژی 440 از دیگر محصولات شرکت انرژی بوده که مناسب محیط‌هایی با گردش هوای مناسب و متراژهای بزرگ است. این بخاری کارگاهی توان حرارتی برابر با 50000 هزار کیلوکالری بر ساعت دارد که قابلیت گرم کردن فضایی از 500 تا 950 متر مکعب را دارد.

بخاری کارگاهی مدل 440 مناسب برای فضاهای با تهویه کافی مانند کارگاه ،کارخانه صنعتی ، تعمیرگاه ، خشک کن ساختمانهای در حال ساخت است.

 این بخاری کارگاهی 50000 دارای بدنه فلزی است که گرما در اطراف آن انتشار می‌یابد و به دلیل گرم شدن بدنه فلزی از لحاظ ایمنی بهتر است بخاری در جایی قرار داده شود که فضای اطراف آن خالی باشد. در ضمن دستگاه به صورت دودکش دار با قطر دودکش 15 سانتی متر طراحی شده است.

نوع سوخت  این بخاری صنعتی انرژی نفت سفید یا گازوییل است. در صورت استفاده از نفت سفید به عنوان سوخت، مصرف سوخت دستگاه 1.3 تا 5.7 لیتر در ساعت بوده و در صورت استفاده از گازوییل به عنوان سوخت، مصرف سوخت برابر با 1.6 تا 5.6 لیتر در ساعت می‌باشد. همچنین میزان هوادهی در صورت استفاده از سوخت گازوئیل 5.6 - / 5.7  و در صورت استفاده از سوخت نفت سفید 1.3 کیلوکالری برساعت است.

نکات ایمنی هنگام نصب بخاری کارگاهی 440

این بخاری دارای بدنه فلزی مستحکم است و به دلیل گرم شدن بدنه فلزی و به منظور جلوگیری از تماس دست با بدنه داغ بهتر است بخاری در جایی قرار داده شود که فضای اطراف آن خالی باشد و تهویه هوای مناسبی داشته باشد تا گرمای ایجاد شده بهتر در محیط اطراف منتشر گردد.

ازدیگر قابلیت‌های این بخاری صنعتی انرژی می‌توان به تنظیم زاویه پرتاب در چهار جهت، سنسور دود، شیر کنترل گاز ایتالیایی، فیوز ایمنی، کلید روشن/خاموش، کنتر ترموستات و قابلیت نصب به صورت زمینی یا دیواری نیز اشاره کرد.

در صورت خریداری این بخاری صنعتی با خدمات پس از فروش جهت نصب هماهنگ کنید در غیر اینصورت شرکت هیچ گونه مسئولیتی در قبال خرابی و ... دستگاه متقبل نخواهد شد.

برای نصب این هیتر انرژی این نکته را در نظر بگیرید که به هیچ عنوان در کنار مواد قابل اشتغال‌زا قرار ندهید زیرا می‌تواند باعث ایجاد خطر آتش سوزی گردد.

تمامی بخاری‌های صنعتی انرژی در صورت نصب توسط سرویس کار مجاز دارای یکسال گارانتی انرژی است. همچنین این شرکت دارای 180 مرکز خدمات پس از فروش بوده که محصولات خود را به خوبی پشتیبانی می‌کند.

نقد و بررسی شما

بخاری کارگاهی 440 انرژی
  • وزن (کیلوگرم): 70
  • نوع سوخت: گازوئیل / نفت سفید
  • فضای قابل گرمایش (مترمکعب): 500-950
  • ابعاد (عرض*طول*ارتفاع): 73*94*173 سانتی‌متر
  • قدرت حرارتی ورودی (کیلو کالری در ساعت): 50000

نقد و بررسی شما

محصولات مشابه

منو

مقایسه 0