بخرید و 1,500 تومان تخفیف در خرید بعدی دریافت کنید !

بخاری برقی دلونگی HTC4030

( )
  • رنگ: مشکی
  • وزن: 3 کیلوگرم
  • توان: 1800 وات
  • دارای ترموستات قابل تنظیم
  • مجهز به سیستم قطع کن خودکار
  • برق مصرفی: 240-220 ولت - 50 هرتز
  • ابعاد: (طول*عرض*ارتفاع) 23*28*11.5 سانتی‌متر

وضعیت انبار: موجود نیست

300,000 تومان

مشخصات کلی

برند دلونگی
رنگ مشکی
نوع بخاری برقی

گنجایش و ابعاد

طول 23 سانتی‌متر
عرض 28 سانتی‌متر
ارتفاع 11 سانتی‌متر

مشخصات فنی

حجم گرمادهی 1800 وات
نحوه استفاده رومیزی

سایر مشخصات محصول

سایر مشخصات مجهز به المنت سرامیکی - دارای فن و خاموشی خودکار

دلونگی
مشکی
23 سانتی‌متر
28 سانتی‌متر
11 سانتی‌متر
مجهز به المنت سرامیکی - دارای فن و خاموشی خودکار
برقی
1800 وات
رومیزی

بخاری برقی دلونگی مدل HTC4030

بخاری برقی دلونگی مدل HTC4030 با توان حرارتی 1800 وات مناسب برای قرارگیری روی میز و استفاده در محیط‌ های کوچک بوده که سطح تحت پوشش آن 10 تا 17 متر مربع است.

بخاری فن‌دار سرامیکی دلونگی وسیله‌ای کوچک بوده که مجهز به المنت‌های سرامیکی است که هوای محیط شما را به سرعت گرم و دلنشین می‌کند. همچنین محافظ المنت‌های این بخاری از جنس فلزی بوده و بسیار مستحکم بوده و جلوه خاصلی به دستگاه بخشیده است. این المنت‌های سرامیکی است موجب تولید گرما می‌شوند. ویژگی این المنت‌های سرامیکی آن است که نسبت به توان ورودی گرمایی بیشتری ایجاد می‌کنند و در واقع بازدهی بالایی دارند. همچنین این المنت‌های سرامیکی باعث ماندگاری وحفظ بیشتر گرما در خود می‌شوند.

بخاری سرامیکی دلونگی مدل HTC4030 دارای یک فن است. این فن داخلی کمک می‌کند تا گرمای ایجاد شده توسوط المنت‌ها کاملا به بیرون انتقال پیدا کرده و فضای بیشتری را گرم می‌کند.

ویژگی و امکانات بخاری برقی فن‌دار سرامیکی دلونگی

رنگ این بخاری برقی فن دار مدل HTC4030 مشکی بوده که دارای دو ولوم کنترلی در قسمت بالای دستگاه است. یک از ولوم‌ها مخصوص خاموش و روشن کردن یا عملکرد فن را به تنهایی مورد استفاده قرار دهید. ولوم بعدی این امکان را به شما می‌دهد تا به راحتی بتوانید درجه حرارت دلخواه خود تنظیم کنید.

درهنگام روشن کردن دستگاه ولوم، ترموستات را تا حداکثر دما و توان حرارتی قرار دهید پس از رسیدن به دمای مطلوب می‌‌توانید ترموستات را خلاف جهت بچرخانید. در این حالت دستگاه هوای محیط را در دمای تنظیم شده و مطلوب گرم نگه می‌دارد.

از دیگر ویژگی‌های این بخاری برقی می‌توان به خاموشی خودکار آن اشاره کرد. عملکرد این سیستم به گونه‌ای است که اگر دستگاه مدت زمان زیادی روشن باشد به طور خودکار خاموش شده و پس از مدت کوتاهی دوباره روشن خواهد شد.

برق مصرفی این بخاری برقی فن دار دلونگی بین 220-240 ولت – 50 هرتز است. همچنین وزن این دستگاه 3 کیلوگرم است که به راحتی قابل جابجایی بوده و در هر مکانی قابل استفاده است.

طول سیم این بخاری برقی سرامیکی 1.6 متر بوده که با وجود این سیم بلند شما دیگر نگران در دسترس نبودن پریز برق نخواهید بود.

پشتیبانی