کاتالوگ

فیلترهای فعال:
  سازنده

  تهیه غذا و نوشیدنی 

  • آماده‌سازی غذا
   آماده‌سازی غذا

   بهترین نکته درباره غذاساز این است که آنها قادرند تقریبا هر ماده غذایی را ببرند. برخی از این موادغذایی که معمولا با غذاساز آماده میشوند، عبارتند از:
   – خرد کردن، ورقه کردن و برش نگینی تمامی میوهها و سبزیجات از قبیل کدو، بادمجان، هویجها، سیبها، خیارها و… در اندازههای یکسان برای استفاده در سالاد یا دیگر دستورات غذایی
   – خرد یا پودر کردن غلات
   – خرد کردن نان و تولید کرامپ
   –  لوبیا و نخود فرنگی و مانند آن
   – پنیر
   – سسها و سالساها از قبیل گوجه فرنگی، پستو، ترشیجات، پورهها و …
   – گیاهان و ادویه از قبیل پیازها، سیر و زنجبیل
   – مخلوطهای مایع و دیپها از قبیل مایونز و…
   – مغزها، موسها 
   – سوپها
   – قیمه کردن گوشت

  • میکسر
   میکسر

   ساده‌ترین تعریف میتواند اینگونه باشد: غذاساز ابزاری است که برای انجام سریع و راحت کارهای تکراری آشپزخانه طراحی شده است. خرد کردن، آسیاب کردن، ورقه کردن، ریزریز کردن، پوره کردن و رشتهرشته کردن کارهای تکراری و طاقتفرسایی هستند که با استفاده از این ابزار بسیار سادهتر انجام میشوند. مخصوصا وقتی که میهمان دارید و قرار است این کارها را در حجم زیاد انجام دهید، غذاساز میتواند یک ناجی بیهمتا باشد!
   درست است که در بازار مدل‌های مکانیکی سادهای هم وجود دارند که برخی از این کارها را مقداری سادهتر انجام میدهند، اما اغلب میدانیم که یک ابزار الکتریکی که دارای تیغههای قابل تعویض است، میتواند بسیار بیش از تصور کاربردی و جذاب باشد. به خصوص نسبت به مدلهای پلاستیکی دستی که اصلا قابل مقایسه نیست. 
   غذاساز یکی از وسایل کوچک آشپزخانه است که شما اغلب از آن استفاده میکنید. این بدان معنا است که فارغ از اندازه و قیمت این ابزار، باید غذاسازی بگیرید که قادر باشد بدون سر و صدای زیاد از پس کارهای محوله بر بیاید و آنقدر سختجان باشد که سالها در کنار شما روی میز آشپزخانه دوام بیاورد.

  • نوشیدنی‌ها
   نوشیدنی‌ها
  در صفحه
  نمایش 1 - 20 از 120 آیتم
  نمایش 1 - 20 از 120 آیتم

  بازدیدهای اخیر

  هیچ محصولی بازدید نشده است.

  منو

  مقایسه 0