ماشین ظرفشویی بوش SMS88TI01M

محصول جدید

 • سری 8
 • ساخت کشور آلمان
 • ظرفیت 14 نفره
 • مصرف انرژی ++A
 • مصرف 9.5 لیتر آب در هر شستشو

جزییات بیشتر

 
اطلاعات بیشتر

ماشین ظرفشویی 14 نفره بوش SMS88TI01M

باری دیگر از سری 8 ظرفشویی‌های بوش مدلی به بازار عرضه شده است تا دوستداران رنگ‌های استیل لوازم خانگی، بتوانند مطابق با نیاز خود از میان مدل‌ها انتخاب نمایند. ماشین ظرفشویی بوش مدل SMS88TI01M با ظرفیت 2+12 یکی از کامل‌ترین مدل‌های ظرفشویی بوش به حساب می‌آید. این ماشین ظرفشویی با امکاناتی که داراست شما را تا سال‌های سال از شستن ظروف و آسیب مواد شوینده به پوست دستتان رها می‌سازد. همچنین مصرف 9.5 لیتری آب و مصرف انرژی ++A آن در مقایسه بسیاری از مدل‌های سایر برندها قابل قبول بوده و کمک می‌کند در کنار شستن ظروف خود از این منابع با ارزش به صورتی بهینه استفاده نمایید.

بد نیست بدانید موتور این دستگاه از نوع Eco Silence Drive بوده که در اکثر ظرفشویی‌های بوش این نوع از موتور به کار گرفته شده چرا که در حین عملکردی قدرتمند بسیار کم صدا بوده همچنین از عمری طولانی برخوردار است. تولید صدای این موتور در حین فعالیت تنها 40 دسی بل خواهد بود که در واقع می‌توان گفت هیچ صدای آزاد دهنده‌ای از آن به گوش نخواهد رسید بنابراین با خیالی آسوده هر زمان از روز یا شب می‌توانید این دستگاه را روشن نمایید.

این مدل از ظرفشویی بوش جزو ظرفشویی‌های به سفارش کشور ایران است که در کشور آلمان ساخته و توسط شرکت بوش سرویس داخل ایران عرضه شده است. بوش سرویس نمایندگی رسمی شرکت بوش در ایران بوده و این دستگاه‌ها را به مدت 36 ماه تحت ضمانت خود درآورده است. از آنجایی که شرکت بوش سرویس نمایندگی رسمی بوش است بنابراین ارائه خدمات آن متفاوت از سایر برندهای خارجی در ایران است چرا که انحصارا این دستگاه را وارد می‌کند. در ادامه بیشتر با امکانات و برنامه‌های شستشوی این ظرفشویی بوش آشنا خواهیم شد.

برنامه‌های شستشوی این دستگاه

در ظرفشویی‌های بوش به منظور سهولت در استفاده با توجه به موقعیت‌های مختلف برنامه‌های بسیاری بر روی این دستگاه‌ها قرار گرفته شده است تا شستشوی ظروف با کیفیت بالایی صورت پذیرد. در ظرفشویی استیل بوش مدل SMS88TI01M نیز 8 برنامه اصلی شستشو و 5 برنامه ویژه در نظر گرفته شده است که همانند سایر مدل‌ها برنامه‌های اصلی ابتدا باید انتخاب و در صورت نیاز برنامه ویژه به آنها اضافه گردد. در واقع برنامه‌های ویژه نوعی برنامه مکمل و کمکی به حساب می‌آیند تا برای نتایج بهتر از آنها استفاده شود. در این مدل دکمه‌های مربوطه در لبه در قرار گرفته شده‌اند و به صورت مخفی می‌باشند. برای آشنایی بیشتر در ادامه این برنامه‌ها و کارایی هر یک برای شما بازگو خواهد شد.

8 برنامه اصلی شستشو عبارت است از:

 • Auto 35-45
 • Auto 45-65
 • Auto 65-75
 • Super 60
 • Eco 50
 • Night 50
 • Quick 45
 • Pre rinse

برنامه ویژه شستشو عبارت است از:

 1. Intensive Zone
 2. Vario Speed Plus
 3. Half Load
 4. Hygiene Plus
 5. Extra Dry

سه برنامه Auto با سه دمای مختلف در این دستگاه وجود دارد این برنامه‌ها با توجه به ظروف و کثیفی آنها دمای مناسب شستشو را تنظیم می‌نمایند تا نتایج بهتری حاصل شود.

برنامه Super 60 به صورتی منحصر به فرد ظرف‌های داخل دستگاه را با دمای 60 درجه می‌شوید.

برنامه Eco 50 که اصطلاحا به آن برنامه اقتصادی گفته می‌شود با بالا بردن زمان شستشو و دمای 50 درجه ظرف‌های کثیف را پاکیزه می‌نماید.

Night 50 برنامه‌ای با صدای بسیار اندک که مناسب برای شستشو در شب است به طور کلی این دستگاه صدای بسیار اندکی دارد اما این برنامه به طور منحصر به فرد در نظر گرفته شده تا شستن ظروف خود را در طول شب تنها با 38 دسی بل صدا انجام دهید.

Quick 45 شستشوی سریع ظروف خود را با این برنامه می‌توانید به راحتی انجام دهید از سویی دیگر دمای شستشوی 45 درجه می‌تواند برای ظروف حساس و کریستال شما مناسب باشد. بنابراین به کمک این برنامه محافظت از ظروف کریستالی شما صورت گرفته و کریستال‌های شما همچون الماس خواهند درخشید.

برنامه کاربردی دیگری که Pre rinse نام دارد در موقعیت‌های مختلف می‌توان از آن استفاده کرد. زمان‌هایی که نیاز به شستشوی قوی نیست و فقط کافیست ظرف‌ها آبکشی شوند. مورد دیگر برای آبکشی اولیه ظروف بسیار چرب و کثیف و پیش از شستشوی اصلی می‌توان این برنامه را انتخاب کنید تا در سیکل اصلی شستشو لکه‌های چربی و غذا راحت‌تر از ظروف پاک شوند. در نهایت نیز با دمای پایین این برنامه، امکان شستشو میوه و سبزیجات شما میسر می‌شود و اصطلاحا به این برنامه میوه شور نیز گفته می‌شود.

برای زمان‌های که ظروف بزرگ خود همچون قابلمه و تابه را داخل ماشین ظرفشویی خود قرار داده‌اید پس از انتخاب برنامه و دمای مناسب شستشوی اصلی می‌توانید به منظور کسب نتایج بهتر برنامه ویژه Intensive Zone را نیز انتخاب کنید تا با افزایش دما و فشار آب این ظروف نیز به خوبی شسته شوند.

گاهی زمان شستشو برای شما طولانی بوده و نیاز دارید تا ظروف داخل دستگاه زودتر در دسترس شما باشند با انتخاب Vario Speed Plus تا 50٪ زمان شستشو را کاهش دهید و با همان کیفیت بالا در تمیزی ظروف خود را در دسترس داشته باشید.

برنامه دیگری که در مواقع بسیاری به کار شما خواهد آمد Half Load است. اگر ظرفیت دستگاه شما به حد نصاب برای شستشوی کامل نرسیده باشد و تنها یک سبد تکمیل باشد نیز می‌توانید با انتخاب این گزینه همان یک سبد را در زمان کوتاه‌تری به خوبی بشویید.

برای افرادی که دچار آلرژی خاصی بوده و یا برای بهداشتی بودن ظرف غذای کودکان خود در ظرفشویی، برنامه Hygiene Plus را انتخاب کنید. این برنامه ظروف شما را عاری از هر میکروب خواهد کرد و به صورتی کاملا بهداشتی ظرف‌ها را پاکیزه می‌کند.

اگر نیاز دارید تا ظرف‌های شما بهتر و بیشتر خشک شوند با انتخاب برنامه Extra Dry ظرف‌ها را کاملا خشک نموده و حتی قطره آبی بر روی آنها باقی نخواهد گذاشت.

گاهی این نیاز احساس می‌شود که شستن ظروف خود را به زمان دیگری بخواهید موکول کنید امکان شروع با تاخیر این امکان را برای شما فراهم آورده است. با تنظیم این گزینه می‌توانید در ساعت مورد نظر خود شستشوی ظرف‌ها توسط دستگاه را انجام دهید. حتی این گزینه را می‌توانید در ساعات افت مصرف برق به کار گیرید تا شستشوی شما با مصرف برق پایین صورت گیرد و هم در هزینه‌ها و این منبع با ارزش صرفه‌جویی شود.

امکانات و ویژگی‌های ظرفشویی بوش SMS88TI01M

این دستگاه دارای سه سبد است که سبد اول مختص کارد و قاشق و چنگال است و سبد بالایی مربوط به کاسه و لیوان و ظروف کوچکتر و سبد پایین برای ظروف بزرگ‌تر مناسب است. این مدل ظرفشویی بوش با داشتن قابلیت Vario Drawer امکان جا به جایی سبد بالایی را فراهم آورده است تا در زمان‌هایی که نیاز است تا ظروف بزرگ داخل دستگاه بشویید به راحتی این امکان فراهم شود. همچنین وجود سبدهایی مخصوص فنجان و جام نیز سبب شده تا در حین شستشو ظروف به یکدیگر برخورد نداشته و از آنها محافظت گردد.

36 ماه گارانتی بوش سرویس

تکنولوژی Load Sensor قابلیتی است که در آن میزان ظروف داخل دستگاه به طور خودکار سنجیده شده و با توجه به این مقدار میزان آب مورد نیاز به جهت شستشو و روند شستشو کنترل می‌شود. این تکنولوژی کمک می‌کند تا ظروف به اندازه در سیکل شستشو قرار گیرند و از سویی دیگر از آب به میزان درست و بهینه استفاده شود.

قابلیت دیگر به کار رفته در این دستگاه Aqua Sensor است که سنسور آب نامیده می‌شود. این تکنولوژی لکه‌های غذایی روی بشقاب‌ها را به کمک پرتوهای نور تعبیه شده تشخیص داده و روند شستشو را برای از بین بردن آنها تنظیم می‌نماید. با توجه به میزان و نوع مواد شوینده به کار رفته شده سیکل شستشو ادامه یافته تا به طور کامل این مواد از روی ظروف پاک شوند. در نتیجه این ارزیابی دقیق توسط دستگاه ظروف براق و پاکیزه شده و علاوه بر آن در مصرف آب و برق نیز صرفه‌جویی خواهد شد.

Active Water فن‌آوری دیگر به کار رفته در این ظرفشویی آلمانی است. این ویژگی بیشترین کارایی را در ایجاد نتایج برجسته و حفاظت از محیط زیست دارد. به این صورت که توزیع بهینه آب، تکنولوژی فیلتر و گرمایش سریع آب همه بر افزایش پمپاژ آب و گردش بیشتر اثر گذار خواهد بود و به این ترتیب ویژگی Active water در ماشین ظرفشویی نتایج عالی را به ارمغان می‌آورد.

نتیجه‌گیری:

در میان ظرفشویی‌های متعددی که در بازار لوازم خانگی به چشم می‌خورد برند بوش در صدر آنها قرار دارد و کیفیت این دستگاه به افراد بسیاری به اثبات رسیده است. در میان رنگ‌های متعددی که در بازار قرار دارد افراد با توجه به سلیقه خود دست به انتخاب می‌زنند ماشین ظرفشویی بوش مدل SMS88TI01M یکی از مدل‌های ظرفشویی در رنگ استیل است که از سری 8 ظرفشویی بوش به حساب آمده و در کشور آلمان ساخته شده است. در این متن به طور کامل به برنامه‌های شستشو و امکانات این دستگاه پرداخته شده تا با مطالعه آن بیشتر با این دستگاه فوق‌العاده آشنا شده و راحت‌تر دست به انتخاب زنید.

 
ویژگی‌ها

مشخصات کلی

برند : بوش
کشور سازنده : آلمان
رنگ : استیل
مصرف انرژی : ++A

گنجایش و ابعاد

طول : 60 سانتی‌متر
عرض : 60 سانتی‌متر
ارتفاع : 85 سانتی‌متر
وزن : 70 کیلوگرم
ظرفیت : 14 نفره

مشخصات فنی

میزان آب مصرفی : 9.5 لیتر
نصف شوی :
سنسور آب :
تعداد سبد : 3 سبد
خشک کن اضافی :
برنامه ویژه : 5 برنامه ویژه
برنامه شستشو : 8 برنامه شستشو

نقد و بررسی شما

ماشین ظرفشویی بوش SMS88TI01M
 • سری 8
 • ساخت کشور آلمان
 • ظرفیت 14 نفره
 • مصرف انرژی ++A
 • مصرف 9.5 لیتر آب در هر شستشو

نقد و بررسی شما

محصولات مشابه

منو

مقایسه 0