ماشین لباسشویی بوش WAW28640IR

محصول جدید

 • از سری 8 
 •  ظرفیت 8 کیلوگرم
 • قدرت موتور 1400 دور در دقیقه
 • توان مصرف انرژی +++A
 • مجهز به فن‌آوری I-DOS: اندازه‌گیری دقیق و تمام اتوماتیک مایع شوینده

جزییات بیشتر

0 تومان

وضعیت انبار این محصول دیگر موجود نیست

برند: BOSCH

 
اطلاعات بیشتر

ماشین لباسشویی 8 کیلویی بوش مدل WAW28640IR

شرکت بوش سالیان بسیاری است که در ساخت لوازم خانگی بسیار موفق عمل کرده و مصرف‌کنندگان بسیاری از تولیدات متنوع و با کیفیت این شرکت رضایت داشتند. تولیدات این شرکت سبب شده تا نام بوش در جایگاه نخست تولید‌کنندگان لوازم خانگی در اروپا قرار گیرد و طرفداران بی‌شماری را به سمت خود جذب نماید. در میان لوازم بسیاری که در زندگی روزمره کمک می‌کنند تا کارها را آسان نمایند ماشین لباسشویی یکی از کاربردی‌ترین آن‌هاست. چرا که شستن لباس‌ها با دست جزو کارهای دشوار به حساب می‌آید. در انبوه تولیدات این کالا این بار هم ماشین لباسشویی مدل WAY28640IR به سفارش کشور ایران در آلمان ساخته و از طریق شرکت بوش سرویس نمایندگی رسمی بوش، روانه بازار ایران شده است.

این دستگاه با ظرفیت 8 کیلوگرم از سری 8 لباسشویی‌های بوش، پاسخگوی نیاز خانواده‌های پر جمعیت و هم‌چنین کم جمعیت است چرا که می‌توانید کمترین لباس‌ها را نیز با آن بشویید. لباسشویی WAW28640IR با قدرت موتور 1400 دور در دقیقه توانایی بالایی در خشک‌کردن لباس‌ها دارد با این قدرت موتور در هنگام خشک‌کردن، 55% از رطوبت البسه باقی خواهد ماند.
موتور این لباسشویی از نوع BLDC است و دارای سیستم Eco Silenc Drive است که با طول عمری زیاد در حین کار بسیار صدای کمی از خود تولید می‌کند. به هنگام شستشوی لباس‌ها با این لباسشویی 48 دسی‌بل و در زمان خشک‌کردن 72 دسی‌بل صدا از آن به گوش خواهد رسید.
این ماشین لباسشویی 8 کیلویی بوش با برچسب انرژی +++A جزو دستگاه‌های کم مصرف به حساب می‌آید هم‌چنین تکنولوژی و فن‌آوری‌های گوناگون تعبیه شده در آن به مصرف انرژی کمتر بسیار کمک می‌کند.

36 ماه گارانتی بوش سرویس

برنامه‌های شستشوی لباسشویی WAW28640IR

طراحان ماشین لباسشویی بوش برای آن‌که امکان شستشو همه نوع الیافی با این دستگاه مقدور باشد برنامه‌های گوناگونی را برای این دستگاه در نظر گرفته‌اند. این برنامه‌های گوناگون کمک می‌کنند تا در هنگام شستشو حفاظت بیشتری از البسه به عمل آید.

 مدل WAW28640IR نیز دارای 12 برنامه شستشو برای انواع پارچه است. این برنامه‌ها شامل:

 • Automatic40° (برنامه خودکار)
 • Duvet (برنامه شستشوی ملحفه)
 • Night Wash (شستشوی شبانه)
 • Sportwear (شستشوی لباس‌های ورزشی)
 • Allergy Plus (شستشوی ضد آلرژی)
 • Super 15 (شستشوی 15 دقیقه‌ای)
 • Drum Clean (شستشوی دیگ)
 • Cottons (شستشوی البسه نخ/پنبه)
 • Easy Care (آسان شستشو)
 • Mix (برنامه ترکیبی)
 • Delicates/Silk (لباس‌های ظریف/ابریشمی)
 • Wool (لباس‌های پشمی)
 • Rinse / Spin‌ (آبکشی اضافی/ خشک کردن با سرعت انتخابی)
 • Empty (تخلیه آب)

تمامی این برنامه‌ها متناسب با انواع پارچه هستند و انتخاب برنامه مناسب با نوع پارچه سبب می‌شود تا به خوبی پارچه شسته شود و در این شستشو آسیبی به آنها نیز وارد نگردد.

لباسشویی WAW28640IR دارای حالت Vario Perfect است به این معنی که دارای برنامه‌های بهینه مصرف انرژی است. برنامه‌های Vario Perfect این دستگاه که شامل:

 1. Eco Perfect
 2. Speed Perfect

 است با سایر برنامه‌ها ترکیب شده و با کاهش زمان شستشو و دمای آب به مصرف پایین‌تری از انرژی کمک خواهند کرد.

برنامه دیگری که در اغلب ماشین لباسشویی‌های بوش وجود دارند که در استفاده صحیح و بهینه از مواد شوینده و آب تاثیرگذار است I-DOS نام دارد. ماشین لباسشویی WAW28640IR بوش نیز دارای I-DOS است. برای استفاده از این تکنولوژی فوق‌العاده باید جایگاه مخصوص شوینده را از پودر یا مایع پر نمایید و پس از آن دستگاه، مقدار مناسب مواد شوینده را با توجه به وزن و کثیفی البسه مصرف می‌کند و سپس فرآیند شستشو آغاز می‌شود. با این برنامه تا 20 سیکل شستشو بعدی نیاز به شارژ ماده شوینده نخواهید داشت. هم‌چنین به وسیله دکمه‌های مربوط به I-DOS اگر لباس‌ها بسیار کثیف باشند و برای شستن آن‌ها به میزان بیشتری شوینده نیاز باشد از درجه سه I-DOS و به ترتیب برای کثیفی متوسط درجه دو و لباس‌های نسبتا کثیف نیز درجه یک I-DOS را انتخاب می‌نمایید. مصرف مایع نرم کننده نیز هم‌چون شوینده از طریق I-DOS قابل کنترل است.

برای آن دسته از افرادی که از اتو کشی لباس‌ها بیزارند برنامه اتوکشی آسان قرارداده شده تا با حرکات آهسته دیگ به هنگام شستشو چروک کمتری در لباس‌ها باقی می‌ماند و به این ترتیب عمل اتوکشی به سرعت و آسانی انجام می‌شود.

با برنامه شروع و پایان با تاخیر زمان شستشو را تا 24 ساعت به تعویق بیاندازید و با دکمه توقف نیز می‌توانید در مراحل اولیه شستشو دستگاه را متوقف کرده و لباس‌های جا مانده را به آن بیافزایید و مجددا شسشتو را ادامه دهید.

امکانات و ویژگی‌های این دستگاه

ماشین لباسشویی بوش مدل WAW28640IR، دارای دیگی از نوع Vario Drum است این نوع از دیگ شستشو، با حرکات آهسته و آرام با دقت بالایی لباس‌های شما را شسته این ویژگی محافظت ویژه‌ای را از لباس‌ها به ارمغان می‌آورد.

سنسور اندازه‌گیری وزن لباس در این ماشین لباسشویی، وزن البسه داخل دستگاه را تشخیص داده و با توجه به آن آب مورد نیاز را مصرف می‌کند. این فن‌آوری از هدر رفتن آب جلوگیری می‌کند و آب را به اندازه مناسب استفاده می‌کند.

خاصیت Antivibration این دستگاه که در اکثریت لباسشویی‌های بوش وجود دارد موجب می‌شود تا لباسشویی در هنگام کار لرزشی نداشته و خاصیت ضد لرزش آن در کنار صدای پایین به شما اجازه می‌دهد در هر زمانی در طول روز یا شب آسوده با آن کار کنید و لذت ببرید.

سیستم Active Water در این لباسشویی متشکل از سه سنسور کنترل، حسگربار و انتقال بهینه آب است. عملکرد این سه سنسور در لباسشویی کمک می‌کند تا با توجه به لباس‌های داخل دستگاه آب متناسب با آن‌ها به داخل درام هدایت گردد و با ویژگی Active Water نیز از استفاده بی‌رویه آب جلوگیری می‌شود.

سیستم Aqua Stop در لباسشویی WAW28640IR منازل شما را در برابر نشتی آب و خسارت‌های وارده آن ایمن می‌کند. این سیستم نشتی آب داخل دستگاه را تشخیص و بلافاصله پس از آن جریان آب ورودی را به طور خودکار قطع می‌کند.

در لباسشویی‌های قدیمی پس از چندین مرتبه استفاده جایگاه شوینده نیاز به شستشو پیدا می‌کرد اما با ماشین لباسشویی 8 کیلویی WAW28640IR جایگاه شوینده به طور خودکار تمیز می‌شود و به این ترتیب این جایگاه همیشه پاکیزه خواهد بود.

نمایشگر LED این لباسشویی اطلاعاتی از چرخه شستشو در اختیار ما قرار خواهد داد. نمایش دمای شستشو، چرخش موتور، زمان باقیمانده شستشو و دیگر موارد ما را از وضعیت لباسشویی آگاه می‌کند.

نتیجه‌گیری:

همانطور که پیش‌تر اشاره شد ماشین لباسشویی از جمله اقلام ضروری هر خانه‌ای محسوب می‌شود بنابراین در انتخاب یک مدل از آن باید نهایت دقت را داشت تا دستگاهی با کیفیت را انتخاب نموده و سال‌ها از داشتن آن آسوده باشیم. در میان صدها شرکت تولید کننده، بوش سال‌های زیادی است که کیفیت خود را به مصرف‌کنندگان اثبات کرده است. از مدل‌های با کیفیت این دستگاه ماشین لباسشویی مدل WAW28640IR ساخت کشور آلمان جزو بهترین‌هاست. این لباسشویی با ظرفیت 8 کیلویی و قدرت موتور 1400 دور در دقیقه کیفیت شستشوی بی‌نظیری دارد. طراحی برنامه‌های گوناگون و فن‌آوری‌های متعدد استفاده از این دستگاه را آسان و لذت بخش کرده هم‌چنین وجود ویژگی‌های بسیاری به مصرف آب و انرژی بهینه آن کمک شایانی کرده است. با خرید ماشین لباسشویی بوش مدل WAW28640IR، تا سال‌ها قدرت پاکیزگی بی‌نظیری را تجربه کنید و به وسیله آن همیشه از الیاف لباس‌هایتان حفاظت نمایید.

نقد و بررسی شما

ماشین لباسشویی بوش WAW28640IR
 • از سری 8 
 •  ظرفیت 8 کیلوگرم
 • قدرت موتور 1400 دور در دقیقه
 • توان مصرف انرژی +++A
 • مجهز به فن‌آوری I-DOS: اندازه‌گیری دقیق و تمام اتوماتیک مایع شوینده

نقد و بررسی شما

محصولات مشابه