بخرید و 1,500 تومان تخفیف در خرید بعدی دریافت کنید !

بخاری مروارید سوز 12000 رویال

( )
  • ساخت کشور ایران
  • ساخت کمپانی مرواریدسوز
  • مصرف انرژی E
  • وزن 28.7 کیلوگرم
  • دارای ضمانت‌نامه 24 ماه
  •  حجم گرمادهی 3500 – 8000 کیلوکالری در ساعت
  • مصرف سوخت 0.95 متر مکعب در ساعت
MORVARID SOOZ - مروارید سوز

وضعیت انبار: موجود نیست

318,000 تومان

مشخصات کلی

برند مروارید سوز
کشور سازنده ایران
رنگ مشکی
نوع بخاری گازسوز

گنجایش و ابعاد

طول 83.5 سانتی‌متر
عرض 32 سانتی‌متر
ارتفاع 71 سانتی‌متر

مشخصات فنی

ترموکوپل
جنس بدنه ورق فولاد
سیستم ODS
نوع گاز مصرفی طبیعی (شهری)
فندک پیزو الکتریک
حجم گرمادهی 8000 - 3500 کیلوکالری در ساعت
گاورنر
نوع شعله سرامیکی
هیزم سرامیکی
دودکش
نحوه استفاده ایستاده

مروارید سوز
ایران
مشکی
83.5 سانتی‌متر
32 سانتی‌متر
71 سانتی‌متر
ورق فولاد
گازسوز
طبیعی (شهری)
پیزو الکتریک
8000 - 3500 کیلوکالری در ساعت
سرامیکی
ایستاده

بخاری مروارید سوز 12000 رویال

بخاری مروارید سوز مدل رویال از دیگر محصولات شرکت مروارید سوز بوده که حجم گرمادهی آن معادل 3500 – 8000 کیلو کالری در ساعت است. بخاری مدل رویال ساخت ایران بوده که از طراحی و عمکلرد بی‌نظیری بهره می‌برد.

محصولات مرواریدسوز مجهز به سیستم مکش طبیعی بوده که با نصب صحیح بخاری، شومینه ودودکش آن‌ها و همچنین تهویه مناسب هوای داخل ساختمان به هیچ عنوان گاز منواکسیدکربن تولید نمی‌کنند وگازهای حاصل از احتراق را نیز به طور کامل به بیرون ساختمان منتقل وگاز گاورنر می‌شود. بخاری‌های مرواریدسوز مجهز به سیستم فندک پیزواکتریک، ترموکوپل و یا سنسور حرارتی دودکش است.
بخاری وسیله‌ای برا گرم کردن محیط داخل منازل یا ... است که چند نوع بخاری در بازار موجود است که بخاری با دودکش و بدون دودکش (زمین، دیورای، برقی) می‌باشد که یا با گاز طبیعی یا گاز مایع یا برق کار می‌کند.
برای مصرف در داخل منزل بهتر است از بخاری دودکش‌دار استفاده کنید زیرا ایمنی بیشتری نسبت به بخاری بدون دودکش دارد. بخاری‌های بدون دودکش معمولا مناسب مکان‌هایی مانند مغازه‌ها و محیط‌های باز است.

ویژگی و امکانات بخاری مروارید سوز رویال

یکی از بهترین ویژگی‌‌های این بخاری رویال این است که مجهز به سیستم کنترل اکسیژن محیط است که اگر اکسیژن محیط کم شود بخاری به طور خودکار خاموش می‌شود. کارایی این فن‌آوری به گونه‌ای است که اگر اکسیژن در محیط به هر دلیل به 18 درصد کاهش یابد، بخاری به طور خودکار خاموش شده و به صورت کامل جریان گاز ورودی به بخاری کامل قطع می‌شود.
این بخاری موراید سوز طرح شومینه دارای استاندارد ملی، مورد تایید موسسه استاندارد و تحقیقات صنعتی ایران بوده که عملکرد و کارایی این بخاری گازی تضمین شده است. تمامی محصولات مروارید سوز مجهز به سیستم مکش طبیعی بوده که با نصب صحیح بخاری، شومینه و دودکش آن ها و همچنین تهویه مناسب هوای داخل ساختمان به هیچ عنوان گاز منواکسید کربن (co) تولید نمی‌کند و گازهای حاصل از احتراق را نیز به طور کامل به بیرون ساختمان منتقل می‌شود.
فندک این بخاری 12000 مرواید سوز گازی پیزو الکتریک است عملکرد آن به گونه‌ای است که با اعمال نیروی خارجی، دو قطبی‌های این سرامیک‌ها تحریک می‌شوند و میدان الکتریکی ایجاد شده که باعث جرقه زدن و روشن شدن سریع بخاری است.
از دیگر ویژگی‌های این بخاری مروارید سوز مدل رویال این است که مجهز به سیستم تنطیم فشار گاز وروردی است.

نکات مهم هنگام نصب بخاری گازی

بخاری‌های گازی اگر درست و اصولی نصب نشوند، حوادث تلخی را در پی دارند. دلیل این امر نحوه درست استفاده نشدن از وسایل گازسوز و محصولات غیر استاندارد و وارداتی غیر قانونی بوده که متاسفانه هم تولید و توزیع می‌شوند. پس اگر سلامتی خود و خانوادتان در الولیت قرار دارد از خرید وسایل گازسوز غیر استاندارد خودداری کنید.
زمانی که بخاری را راه‌اندازی می‌کنید به داغ شدن لوله آن توجه کنید اگر لوله خروجی گاز داغ نباشد به احتمال زیاد گاز‌های خطرناک به جای خارج شدن از بخاری به محیط شما وارد شده است. همچنین به خاطر داشته باشید از لوله‌های آکردئونی به هیچ عنوان استفاده نکنید. این مدل دودکش‌ها در طول استفاده بر اثر حرارت و رطوبت به دلیل نداشتن استحکام کافی سوراخ شود و منجر به بازگشت گاز ناشی از احتراق به محیط وارد شود.

پشتیبانی