بخرید و 1,500 تومان تخفیف در خرید بعدی دریافت کنید !

بخاری مروارید سوز 11000 سوپر گرافیک

( )
  • ساخت کشور ایران
  • ساخت کمپانی مرواریدسوز
  • مصرف انرژی F
  • وزن 24.7 کیلوگرم
  • دارای ضمانت‌نامه 24 ماه
  • حجم گرمادهی 50 تا 80 متر مربع در ساعت
  • دارای قدرت حرارتی 3900 - 2400 کیلوکالری در ساعت
  • به رنگ‌های قهوه‌ای و مسی عرضه می‌شود
MORVARID SOOZ - مروارید سوز

وضعیت انبار: موجود نیست

326,500 تومان

مشخصات کلی

برند مروارید سوز
کشور سازنده ایران
رنگ قهوه‌ای و مسی
نوع بخاری گازسوز

گنجایش و ابعاد

طول 70 سانتی‌متر
عرض 30 سانتی‌متر
ارتفاع 78 سانتی‌متر

مشخصات فنی

ترموکوپل
جنس بدنه ورق فولاد
سیستم ODS
نوع گاز مصرفی طبیعی (شهری)
فندک پیزو الکتریک
حجم گرمادهی 3900 - 2400 کیلوکالری در ساعت
گاورنر
نوع شعله سرامیکی
هیزم سرامیکی
دودکش
نحوه استفاده ایستاده

مروارید سوز
ایران
قهوه‌ای و مسی
70 سانتی‌متر
30 سانتی‌متر
78 سانتی‌متر
ورق فولاد
گازسوز
طبیعی (شهری)
پیزو الکتریک
3900 - 2400 کیلوکالری در ساعت
سرامیکی
ایستاده

بخاری مرواریدسوز مدل 11000 سوپر گرافیک

بخاری طرح شومینه مروارید سوز از دیگر محصولات شرکت مرواید‌ سوز بوده که با طراحی شیک و عملکرد بی‌نظیر خود بسیار مورد استقبال قرارگرفته است.

این بخاری مروارید سوز مدل سوپر گرافیک گرمادهی معادل3900 - 2400  کیلوکالری در ساعت دارد که مناسب متراژهای 50 تا 80 متر است.
محصولات مروارید سوز مجهز به سیستم مکش طبیعی بوده که با نصب صحیح بخاری، شومینه ودودکش آن‌ها و همچنین تهویه مناسب هوای داخل ساختمان به هیچ عنوان گاز منواکسیدکربن تولید نمی‌کنند وگازهای حاصل از احتراق را نیز به طور کامل به بیرون ساختمان منتقل وگاز گاورنر می‌شود. بخاری‌های مرواریدسوز مجهز به سیستم فندک پیزواکتریک، ترموکوپل و یا سنسور حرارتی دودکش است.
بخاری وسیله‌ای برا گرم کردن محیط داخل منازل یا ... است که چند نوع بخاری در بازار موجود است که بخاری با دودکش و بدون دودکش (زمین،دیورای،برقی) می‌باشد که یا با گاز طبیعی یا گاز مایع یا برق کار می‌کند.
برای مصرف در داخل منزل بهتر است از بخاری دودکش‌دار استفاده کنید زیرا ایمنی بیشتری نسبت به بخاری بدون دودکش دارد. بخاری‌های بدون دودکش معمولا مناسب مکان‌هایی مانند مغازه‌ها و محیط‌های باز است.

ویژگی و امکانات بخاری مرواریدسوز 11000

یکی از بهترین ویژگی‌‌های این بخاری گازی این است که مجهز به سیستم کنترل اکسیژن محیط است که اگر اکسیژن محیط کم شود بخاری به طور خودکار خاموش می‌شود. کارایی این فن‌آوری به گونه‌ای است که اگر اکسیژن در محیط به هر دلیل به 18 درصد کاهش یابد، بخاری به طور خودکار خاموش شده و به طور کامل جریان گاز ورودی به بخاری به طور کامل قطع می‌شود.
این بخاری مرواید سوز طرح شومینه دارای استاندارد ملی، مورد تایید موسسه استاندارد و تحقیقات صنعتی ایران بوده که عملکرد و کارایی این بخاری گازی تضمین شده است. تمامی محصولات مروارید سوز مجهز به سیستم مکش طبیعی بوده که با نصب صحیح بخاری، شومینه و دودکش آن‌ها و همچنین تهویه مناسب هوای داخل ساختمان به هیچ عنوان گاز منواکسیدکربن (co) تولید نمی‌کند و گازهای حاصل از احتراق را نیز به طور کامل به بیرون ساختمان منتقل می‌شود.
فندک این بخاری گازی پیزو الکتریک است عملکرد آن به گونه‌ای است که با اعمال نیروی خارجی، دوقطبی‌های این سرامیک‌ها تحریک می‌شوند و میدان الکتریکی ایجاد شده که باعث جرقه زدن و روشن شدن سریع بخاری است.
از دیگر ویژگی‌های این بخاری مرواریدسوز 11000 سوپرگرافیک این است که مجهز به سیستم تنطیم فشار گاز وروردی است.

نکات مهم هنگام نصب بخاری گازی

بخاری‌های گازی اگر درست و اصولی نصب نشوند، حوادث تلخی را در پی دارند. دلیل این امر نحوه درست استفاده نشدن از وسایل گازسوز و محصولات غیر استاندارد و وارداتی غیر قانونی بوده که متاسفانه هم تولید و توزیع می‌شوند. پس اگر سلامتی خود و خانوادتان در الولیت قرار دارد از خرید وسایل گازسوز غیر استاندارد خودداری کنید.
زمانی که بخاری را راه‌اندازی می‌کنید به داغ شدن لوله آن توجه کنید اگر لوله خروجی گاز داغ نباشد به احتمال زیاد گاز‌های خطرناک به جای خارج شدن از بخاری به محیط شما وارد شده است. همچنین به خاطر داشته باشید از لوله‌های آکردئونی به هیچ عنوان استفاده نکنید. این مدل دودکش‌ها در طول استفاده بر اثر حرارت و رطوبت به دلیل نداشتن استحکام کافی سوراخ شود و منجر به بازگشت گاز ناشی از احتراق به محیط وارد شود.

سلام
بخاری ۱۲هزار مروارید سوز گرفتم ولی سریع خاموش میشه odsمیخوام قطع کنم.راهنمایم کنیدلطفا

پشتیبانی