به دلیل نابسامانی بازار تا اطلاع ثانوی فروش نداریم

بخاری مروارید سوز 9000 گرافیک

محصول جدید

 • ساخت کشور ایران
 • ساخت کمپانی مروارید سوز
 • نوع گازسوز دودکش‌‌دار
 • قطر دودكش 100 ميلی‌متر
 • جنس ورق فولادی لعاب شده
 • سیستم کنترل اکسیژن محیط ODS
 • رنگ بژ
 • حجم گرمادهی 2600 - 5700 مترمکعب در ساعت

جزییات بیشتر

 
اطلاعات بیشتر

بخاری مروارید سوز مدل 9000 گرافیک

بخاری یکی از لوازم ضروری در منازل می‌باشد. بخاری وسیله‌ای برای گرم کردن محیط داخل منازل یا ... است. چند نوع بخاری در بازار موجود است که بخاری با دودکش و بدون دودکش (زمین،دیورای،برقی) می‌باشد که یا با گاز طبیعی یا گاز مایع یا برق کار می‌کند.

برای مصرف در داخل منزل بهتر است از بخاری با دودکش استفاده کنید زیرا ایمنی بیشتری نسبت به بخاری بدون دودکش دارد. بخاری‌های بدون دودکش معمولا مناسب مکان‌هایی مانند مغازه‌ها و محیط باز است.بخاری گاری

البته بخاری در بعضی از کشور‌ها برای گرم کردن محیط‌‌های خارج از ساختمان مانند گلخانه و پاسیو هم مورد استفاده قرار می‌گیرد.

بخاری مدل 9000 گرافیک دارای استاندارد ملی مورد تائید موسسه استاندارد و تحقیقات صنعتی ایران بوده که عملکرد و کارایی این بخاری گازی تضمین شده است. تمامی محصولات مروارید سوز مجهز به سیستم مکش طبیعی بوده که با نصب صحیح بخاری، شومینه و دودکش آن‌ها و همچنین تهویه مناسب هوای داخل ساختمان به هیچ عنوان گاز منواکسیدکربن (co) تولید نمی‌کند و گازهای حاصل از احتراق را نیز به طور کامل به بیرون ساختمان منتقل می‌شود.

ویژگی و امکانات بخاری مرواریدسوز 9000 گرافیک

بدنه این بخاری مرواریدسوز و دیگ بخاری از ورق فولادی ساخته و لعاب شده است که هنگام روشن شدن بخاری ایجاد بو نمی‌کند.

یکی از بهترین ویژگی‌‌های این بخاری گازی این است که مجهز به سیستم کنترل اکسیژن محیط است که اگر اکسیژن محیط کم شود بخاری به طور خودکار خاموش می‌شود. کارایی این فن‌آوری به گونه‌ای است که اگر اکسیژن در محیط به هر دلیل به 18 درصد کاهش یابد، بخاری به طور خودکار خاموش شده و به صورت کامل جریان گاز ورودی به بخاری کامل قطع می‌شود.

حجم گرمادهی این بخاری در ساعت بین 2600 - 5700 است که در مدت زمان کمی محیط را به خوبی گرم می‌کند. همچنین دارای درجه کنترل میزان شعله‌های است که شما بسته به دمای محیط می‌توانید شعله بخاری را به راحتی کم و زیاد کنید.

این بخاری گازی زمینی دارای 24 ماه گارانتی مروارید سوز است.

فندک این بخاری گازی پیزو الکتریک است عملکرد آن به گونه‌ای است که با اعمال نیروی خارجی، دو قطبی‌های این سرامیک‌ها تحریک می‌شوند و میدان الکتریکی ایجاد شده که باعث جره زدن و روشن شدن سریع بخاری است.

بخاری مروارید سوز

رنگ این دستگاه بژ بوده که در کنار طراحی زیبایی که دارد جلوه خاصی به محیط خانه شما می‌بخشد.

اگر شما قصد خرید یک بخاری را برای استفاده در منزل را دارید بخاری‌های زمینی و دودکش‌دار بهترین نوع بخاری می‌باشند که بخاری مروارید سوز 9000 گرافیک یکی از بهترین انتخاب‌های پیش روی شما است.

راهنمای خرید بخاری گازی

در هنگام خرید بخاری قبل از توجه کردن و طرح و رنگ بهتر است به عملکرد و استاندارد بودن بخاری توجه کنید. دستگاهی که مجهز به سیستم حساس به میزان اکسیژن است انتخاب بسیار مناسبی است. این سیستم ریسک ناشی از بروز حوادث ناگوار را به شدت کاهش می‌دهد.

در ساخت بعضی از بخار‌ی‌های فقط به سنسور حرارتی اکتفا می‌کنند که از لحاظ ایمنی مورد تایید نمی‌باشد. عملکرد این سیستم به گونه‌ای است که اگر حرارت بخاری را بالا ببرید و بدنه بخاری گرم شود این سنسور عمل کرده و بخاری را خاموش می‌کند ولی در مورد کم شدن اکسیژن موجود در هوا هیچ عکس‌العملی از خود نشان نخواهد داد.

حتما به این نکته هم توجه داشته باشید که بخاری که قصد خرید آن را دارید حتما دارای کارت گارانتی باشد و نصب و راه‌اندازی دستگاه توسط سرویس کار مجاز انجام بشود. سرویس کار دستگاه را از لحاظ خروج گاز منواکسیدکربن تست می‌کند که نقش مهمی در افزایش ایمنی دارد. همچنین در هنگام نصب باید به خروجی دودکش و نصب لوله بخاری به این خروجی توجه زیادی کرد. نصب استاندارد دستگاه از بروز حوادث تا حد چشمگیری جلوگیری می‌کند.

 
ویژگی‌ها

مشخصات کلی

برند : مروارید سوز
کشور سازنده : ایران
رنگ : بژ
نوع بخاری : گازسوز

گنجایش و ابعاد

طول : 70.4 سانتی‌متر
عرض : 32 سانتی‌متر
ارتفاع : 96.9 سانتی‌متر

مشخصات فنی

ترموکوپل :
جنس بدنه : ورق فولاد
سیستم ODS :
نوع گاز مصرفی : طبیعی (شهری)
فندک : پیزو الکتریک
حجم گرمادهی : 5700 - 2600 کیلوکالری در ساعت
گاورنر :
نوع شعله : شعله نما
هیزم سرامیکی :
دودکش :
نحوه استفاده : ایستاده
نوع شیشه : ----

نقد و بررسی شما

بخاری مروارید سوز 9000 گرافیک
 • ساخت کشور ایران
 • ساخت کمپانی مروارید سوز
 • نوع گازسوز دودکش‌‌دار
 • قطر دودكش 100 ميلی‌متر
 • جنس ورق فولادی لعاب شده
 • سیستم کنترل اکسیژن محیط ODS
 • رنگ بژ
 • حجم گرمادهی 2600 - 5700 مترمکعب در ساعت

نقد و بررسی شما

محصولات مشابه

منو

مقایسه 0