جدید

ژل ظرفشویی فینیش

محصول جدید

  • ساخت کشور ترکیه
  • ژل 1 لیتری فینیش
  • 50 بار قابل استفاده
  • دارای نمک و مایع جلادهنده

هزینه ارسال این کالا به عهده مشتری است.

جزییات بیشتر

 
اطلاعات بیشتر

ژل ظرفشویی فینیش کلاسیک 1 لیتر

ژل ظرفشویی فینیش یکی از جدیدترین محصولات شرکت فینیش بوده که ساخت کشور آلمان است. این محصول یکی از بهترین شوینده‌‌های ظروف است. همچنین از نظر اقتصادی هم مقرون به صرفه نیز است. این محصول با افتخار یکی از قدرتمند‌ترین مواد شوینده ظروف بوده که با عملکرد خود تمیز و براق شدن تمامی ظروف شما تضمین شده است. استفاده از این ژل ظرفشویی فینیش در تمام ماشین‌ ظرفشویی‌ها قابل استفاده است. فقط کافیست ژل فینیش را در محفظه مخصوص قرص ریخته و ماشین ظرفشویی را روشن کنید و از نتایج آن نهایت لذت را ببرید.

حتما برای شما هم پیش آمده که بعد از یه مدت استفاده از ماشین ظرفشویی ظروفتان دچار خط و خش شده که این یکی از مشکلات شایع در بین مصرف‌کنندگان است. پودر‌ و قرص شستشو ظروف قبل از اینکه در آب حل بشوند وارد چرخه شستشو شده و با پرتاب آب شدید این ذرات به ظروف پاشیده شده و به مرور زمان باعث ایجاد خط و خش روی ظروف می‌شود. به همین دلیل است که برخی از سازنده‌های ظروف حساس و شیشه‌ای، شستشو ظروف را با ماشین ظرفشویی توصیه نمی‌کنند.

ویژگی و امکانات ژل ظرفشویی فینیش

این ژل ماشین ظرفشویی 1 لیتری فینیش متوسط برای 65 بار شستشو کافی می‌باشد ولی نحوه استفاده شما هم در تعداد دفعات شستشو با این ژل بستگی دارد.محصولات فینیش این ژل ظرفشویی فینیش آلمان حاوی مایع جلادهنده و نمک است که نتایج بهتری را حتی در برنامه‌های کوتاه شستشو برای شما به ارمغان می‌آورد. همچنین براق‌کنندگی این ژل بیشتر از جلادهنده و قرص است.

ژل ماشین ظرفشویی فینیش با فن‌آوری ساختار بالا و ناخالصی اسیدی کمتر از ایجاد خط و خش در ظروف به شدت جلوگیری می‌کند.همچنین دلیل خالص بودن از جمع شدن رسوبات شوینده در ماشین ظرفشویی جلوگیری می‌کند.

طرز استفاده ژل ماشین ظرفشویی فینیش

ظروف خود را در داخل دستگاه چینده و ژل شستشو ظروف را در محفظه مخصوص قرص به اندازه  25 تا 30 میلی ریخته و ماشین ظرفشویی خود را روشن کنید. اگر سختی آب شما کم است می‌توانید از مقدار ژل کمتری نیز استفاده کنید. بهتر است دمای آب هنگام استفاده از ژل ظرفشویی کلاسیک فینیش 140 درجه فارنهایت باشد.

زمانی که از ژل ماشین ظرفشویی استفاده می‌کنید دیگر احتیاجی به استفاده از قرص و جلادهنده ندارید. با اینکه این ژل حاوی نمک است ولی به خاطر اینکه سختی در نقاط مختلف متفاوت است، استفاده از نمک را به شدت به شما توصیه می‌کنیم.

تنها نقطه ضعف این ژل فینیش این است که ماده فعال اکسیژن موجود در آن از قرص کوانتوم فینیش کمتر است.

نقد و بررسی شما

ژل ظرفشویی فینیش
  • ساخت کشور ترکیه
  • ژل 1 لیتری فینیش
  • 50 بار قابل استفاده
  • دارای نمک و مایع جلادهنده

هزینه ارسال این کالا به عهده مشتری است.

نقد و بررسی شما

محصولات مشابه

بازدیدهای اخیر

منو

مقایسه 0