شستشو 182 محصول وجود دارد

زیرشاخه‌ها

 • لباسشویی

  ماشین لباسشویی

  پاکی و حس خوشایند تمیزی را همراه با تکنولوژی به خانه‌تان دعوت کنید.

  هورانه مشاور خرید ایرانیست و تنها بهترین‌ها را به خانه‌های سبز ایران سوق می‌دهد. (روزی خواهد شد)  

  با کمک فیلترها (ستون سمت راست) می‌توانید در زمان کمتری به نتیجه دلخواه برسید. از آنجا که ماشین لباسشویی دستگاهی پر استفاده در منزل ماست، برای اطمینان از حصول حس رضایتمندی مشتری، با توجه به شرایط، شما می‌توانید تا ۷ روز نسبت به تعویض کالای خریداری شده اقدام نمایید. اطلاعات بیشتر

 • ظرفشویی

  ماشین ظرفشویی

  تنوع بالای ماشین ظرفشویی. از میان صدها مدل ظرفشویی، محصول مورد علاقه خود را برگزینید.

  با فراغ بال مدل‌های مختلف را با یکدیگر مقایسه کرده و به راحتی ثبت سفارش کنید. تکمیل فرم خرید در کمتر از ۹۰ ثانیه.

  کالای سفارش داده شده را ظرف حداکثر ۲۴ ساعت کاری تحویل بگیرید. تحویل رایگان برای شهر تهران (مناطق ۲۲ گانه تهران).

  با استفاده از فیلترهای موجود در ستون سمت راست (ستون کاتالوگ) سریع‌تر کالای مدنظر خود را بیابید.

  با یک بار ایجاد حساب کاربری (اکانت) از مزایای بیشمار آن بهره‌مند شده و به باشگاه مشتریان هورانه بپیوندید.

 • بخارشوی

  بخارشوها از ترکیب بخار آب و در بعضی از مدل‌ها مواد شوینده به همراه مکش بسیار قوی برای تمیز کردن سطوح، فرش و موکت استفاده می‌کنند. برخی از بخار شوها دارای سری‌های متعدد بوده که معمولا برای تمیز کردن سطوح مختلف، مبلمان، پله‌ها، شیشه‌ی اتومبیل و لوازم داخلی مورد استفاده قرار می‌گیرند. اکثر بخارشوی‌های موجود در بازار مشابه یکدیگر هستند و غالبا دارای سری‌های مختلفی از قبیل برس چرخان، برس فلزی و سری حوله‌ای برای تمیز کردن انواع مختلفی از سطوح هستند. سیستم گرمایش داخلی بخارشو‌ها که از یک بخش تشکیل شده وظیفه‌ی تبدیل آب موجود در مخزن به بخار (بخار با دما و فشار بالا) را برعهده دارد.

  اکثر امکاناتی که اخیرا به بخار شوی‌ها اضافه شده جنبه تزئینی داشته و در عمل کاربرد چندانی ندارد، پس بهتر است پولی که می‌خواهید برای خرید آن بپردازید را برای امکانات کاربردی خرج کنید.

 • مواد شوینده

  برای انتخاب مارک مناسب ما به شما محصولات فینیش را پیشنهاد می‌کنیم. به طور کلی هنگام انتخاب محصولات مورد نیاز برای شستشو در ماشین ظرفشویی باید به این نکته توجه داشته باشید که محصول مورد نظر نباید بیش از حد لازم کف ایجاد کند. برخلاف محصولات مورد استفاده در شستشوی دستی ظروف این محصولات باید دارای قدرت كف كنندگی خیلی كمی باشند. كف‌ها قابلیت تمیز كردن ماشین را كاهش داده و باعث سرریز كردن آن می‌شوند، همچنین شوینده‌های مورد استفاده در ماشین ظرفشویی باید از تولید كف حاصل از مواد پروتئینی هم جلوگیری كنند. با توجه به آمار رضایت بالای مصرف کنندگان محصولات فینیش و جلب رضایت مشتری‌ها این است که استفاده از این محصولات قابل اطمینان است.

در صفحه